Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam pytanie do Administratora , dlaczego jest wyłączona możliwość dodania swojego avatara ? Chyba że macie błąd na forum. Obojętnie jaki rozmiar ma avatar nie można go przesłać.. :angry: Nie ma także opcji wysłania swojego avataru z komputera... :mellow:

Problem zostanie rozwiazany wkrotce. Z tego co wiem to prace nad usunieciem tego bledu trwaja takze cierpliwosci.

Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk

Odnośnik do odpowiedzi

Wkrótce ?! ja nie mogę go zmienić od początku, mimo zapewnień Adminki, że naprawione ;P

Dokładnie ,  to nie działa od dziś , tylko już od jakiegoś czasu... 

Dlatego zwróciłem się z tym problemem do Administratora a nie do Moderatorów , nie zgłaszam wątku nie wnoszącego nic do tematu a sprawę techniczną..

Odnośnik do odpowiedzi

Wkrótce ?! ja nie mogę go zmienić od początku, mimo zapewnień Adminki, że naprawione ;P

Dokładnie ,  to nie działa od dziś , tylko już od jakiegoś czasu... 

Dlatego zwróciłem się z tym problemem do Administratora a nie do Moderatorów , nie zgłaszam wątku nie wnoszącego nic do tematu a sprawę techniczną..

Wkrótce.. Cierpliwości.

Problem jest zgłoszony, ten błąd to straszny wrzód na tyłku.. Ja też cały czas nie daję zapomnieć Administracji o tym problemie więc powinno być dobrze.

Odnośnik do odpowiedzi