Skocz do zawartości

Dobry hosting

Rekomendowane odpowiedzi

Trochę ciężko porównać, żeby poznać wycenę funkymedia trzeba zamówić bezpłatną wycenę :/ Nie ma określonego cennika, albo jestem ślepy.

Ja od siebie polecam http://webd.pl/

Jak łatwo możesz zobaczyć na przykładzie serwera LARGE:

20 GB miejsca na dysku

transfer bez ograniczeń

nieograniczona ilość kont mailowych

aż do 20 baz danych mysql

aż do 20 kont FTP

aż do 20 podpiętych domen

PHP 5 / MySQL 5

Za jedyne 13zł miesięcznie. Do tego przeciętnie tanie domeny, na przykładzie .pl - na start 15zł na rok, potem 86,10zł przedłużenie.

Odnośnik do odpowiedzi

Polecam sprawdzić firmy z Twojego miasta. Wcale nie od stają od znanych firm, a zawsze lepiej wspierać lokalnych przedsiębiorców, no i coś znaczyć dla takiej firmy. Plus do tego na pewno dojdzie możliwość kontaktu telefonicznego w razie jakiegoś problemu i błyskawiczna pomoc.

Odnośnik do odpowiedzi

Zależy do czego ci jest on potrzebny. Zazwyczaj każdy hosting jest bezpieczny gdy ma połączenie do panelu szyfrowane SSL , i ma codziennie wykonywany backup.Są rożne hostingi i ceny , masz n.p od 500MB az do n.p 100GB miejsca na pliki i bazy danych , czy ci są potrzebne bazy danych MYSQL tutaj też masz albo tylko 1 albo bez limitu , konta pocztowe , domena w pl albo za darmo albo za 1zł no ofert od groma. Napisz coś więcej co oczekujesz od hostingu? Bo to wszystko od tego zależy.

Odnośnik do odpowiedzi
  • 3 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Chłopie, jakie funkymedia? Pewnie maja jakiegoś dedyka na którym trzymają strony klientów, ale to nie jest ich.

Po co coś takiego wciskasz? Konto w Hekko, takie pod małe serwisy kosztuje kilkadziesiat złotych i to w 100% wystarczy.

Jeśli trzymać pliki własnych stronek, to tylko u pewniaka.

Odnośnik do odpowiedzi
  • 4 miesiące temu...
  • 3 tygodnie później...
  • 5 miesięcy temu...

Przed wyborem musisz poczytać sporo opini, przeanalizować oferty i ceny. Najaważniejsza jest jednak jakość, zależy też co chcesz mieć? Jakie domeny cię interesują, polskie czy miedzy narodowe, czy konta pocztowe. Jak szukałam dla siebie to właśnie tym się kierowałam. Wybrałam SuperHost, dlaczego? Bo najbardziej skusili mnie dośwadczeniem i tym że stacjonują na swoich serwerach. Mają też partnetów u których dzieki hostingowi u SuperHost można dostać ciekawe zniżki, taki http://superhost.pl/promocje/rog-obfitosci/ .

Odnośnik do odpowiedzi
  • 2 tygodnie później...

Superhost ma ceny z komosu, szczególnie jeśli chodzi o domeny. Domenę PL mają jedną z najdroższych w tym kraju ;-)
Co do samego hostingu - mam kody rabatowe na Firehost - F40OKJN4W4, F6QSZW80IV. Dają 25% rabatu i tutaj faktycznie można już całkiem nieźle oszczędzić.
A hosting jak na razie to pewniak - nie sprawia żadnych problemów.

Odnośnik do odpowiedzi
  • 4 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...
  • 3 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Dodaj nową pozycję...