Skocz do zawartości

Jak spędzacie wakacje?

Gość kevin771

Rekomendowane odpowiedzi

• 2 miesiące temu...
  • 5 tygodni później...

Jak już odświeżył pan wyżej to ja na wakacjach lubie podróżować ale nie stety nie mam pieniędzy żeby jeździć po świecie dla tego odkrywam piękno Polski :) W tym roku byłem 2 tygodnie w Chorwacji. Pojechaliśmy na 4 samochody w 15 osób :) Było super, wynajmowaliśmy apartament 2 metry od morza nie daleko Splitu :) Bardzo każdemu polecam, na osobe wychodzi ok 1000 - 1500 zł z żarciem :D Resztę czasu spędziłem w Karkonoszach, Tatrach, Krakowie, obozie piłkarskim i w domu :)

Odnośnik do odpowiedzi
  • 6 miesięcy temu...

jakie wakacje?

nic tylko praca, praca i praca, a jak już się uda uciec gdzieś na tydzień, to zazwyczaj jest to polska prawdziwa wieś, swojskie klimaty,

bociany, żabki, sianokosy, żniwa i gdzie po drodze laptop na drodze:viva:

---------------------------------

Hurtowa wysyłka sms - tylko profesjonalne kampanie sms

Odnośnik do odpowiedzi
  • 9 lat później...

Oczywiście, że tak. Ponoć najwięcej wypadków zdarza sie w domu 😉 Tak więć dla mnie jest to dostateczny powód, dla którego chciałbym się gdzieś wybrac. Mam wiele planów na podróże, chciałbym przynajmniej raz wybrać się gdzies za granicę.

Jeszcze dokładnie nie wiem gdzie ale może będzie to Tajlandia, ewentualnie Srilanka.

Jesli lubisz wypady z dala od utartych szlaków oraz oklepanego all inclusive, polecam wyjazd z Relaksmisja. Organizują takie wlaśnie wyjazdy. 

https://www.relaksmisja.com/

Edytowane przez ramik
Odnośnik do odpowiedzi