Skocz do zawartości

ppmm

Użytkownik
 • Liczba zawartości

  3
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 1. Aktualnie w firmie korzystamy z tej opcji i tak dobrze się u nas sprawdza. Braliśmy pod uwagę zatrudnienie informatyka, ale zrezygnowalismy I nie chodziło tutaj tak naprawdę o koszty takiej usługi, ale o znalezienie odpowiedniego specjalisty na to miejsce. Bo jest z tym spory problem ( informatyków jest niewielu, a dobrzy informatycy są rozchwytywani). Outsourcing it poza tym zapewnia usługi 24 godziny na dobę, co jest bardzo dobre dla kwestii bezpieczeństwa w firmie.
 2. ppmm

  Prawnik od prawa pracy

  Polecam kontakt z radcą prawnym Kościelniakiem. Istnieje możliwosć konsultacji stacjonarnych oraz konsultacji online. Ma duże doświadczenie w zakresie prawa pracy oraz cechuje się dużym profesjonalizmem. Potrafi wytłumaczyc w prosty sposób zawiłości natury prawniczej (wszystko od razu robi się mniej skomplikowane). Skontaktuj się z nim, powinien przedstawic Ci swoją wycenę prac.
 3. ppmm

  Stoisko handlowe

  Dobrze będzie skontaktować się z firmą, która opracuje projekt stoiska oraz sprawi, ze będzie się wyróżniało na tle innych stoisk handlowych na danej imprezie. Sa firmy, które zajmują się tym zawodowowo. Firm na pewno będzie wiele tak więc dobrze będize się tutaj wyróżnić w sposob pozytywny. No i oczywiscie polecam przygotować gadżety reklamowe dla potencjalnych klientów. Ludzie lubią dostawać coś za darmo, tak wiec na pewno coś takiego bardziej zachęci ich do skorzystania z oferty firmy.
 4. Mam do zainwestowania 500-700k pln pasywnie na +5 lat. Interesuje mnie inwestycja bezpieczna / zabezpieczona notarialnie. Proszę o ew. propozycje.
 5. ppmm

  Ogrodzenie placu budowy

  Tak, jest to obowiązkowe. W sytuacji w której nie ogrodzisz budowy, a komuś coś się stanie, będziesz musiał liczyc się z przykrymi konsekwencjami. Jeśli nie chcesz robić stałego ogrodzenia, polecam wypozyczenie ogrodzenia, są firmy które mają coś takiego w ofercie. Będzie to na pewno o wiele tańsza opcja. I wygodna.
 6. ppmm

  Program czyste powietrze

  Jeśli roczny dochód tyle przekracza na członka rodziny to jest ta 1 dotacja, jak nie przekracza to ta 2 - powiększona, chodzi mi tutaj o współmałżonków/ współwłaścicieli, nie wliczamy dzieci. Nie jestem pewien jak jest w obecnym roku, trzeba byłoby się zorientować indywidualnie. Ogólnie ciekawy jest jeszcze program energia plus, poczytaj sobie o nim.
 7. ppmm

  Jazda bez prawa jazdy

  Pytanie, z jakiego powodu nie ma przy sobie prawa jazdy Jeśli po prostu zapomniała, to nic się nie stanie. Obecnie nie ma konieczności posiadania przy sobie dokumentu prawa jazdy bo policja wszystko sobie sprawdzi elektronicznie. Jeśli jednak nie ma prawa jazdy bo nie zrobiła czy zabrali jej, musi liczyć się z konsekwencjami. Mianowicie mandatem, a jak sprawa zostanie skierowana do sądu, z poważna grzywną.
 8. Aktualnie przymierzam się do otwarcia swojego własnego sklepu internetowego. Dodam, ze sklep będzie sprzedawał nie tylko w Polsce, ale w kilku krajach tak wiec strona musi byc w wielu jezykach. Jaki cms się sprawdzi?
 9. Przymierzam się do otwarcia swojego sklepu internetowego z kawą. Ile kosztuje zalozenie sklepu i ile to trwa? Możecie polecić firmy. Pokazać swoje strony nie koniecznie musi być z mojej branży. Szukam inspiracji. Co waznego powinien mieć sklep internetowy, żeby był funkcjonalny i zachęcał do zakupow? A co was wkurza w innych sklepach intrernetowych?
×
×
 • Dodaj nową pozycję...