Skocz do zawartości

Sprzęt

Fora

 1. Sprzętowe problemy ogólne

  Popsuł Ci się komputer, ale nie wiesz ani co i dlaczego, ani jak go naprawić? Pisz tutaj, postaramy się pomóc szybko i skutecznie

  15 117
  odpowiedzi
 2. Zestawy komputerowe

  Planujesz zakup komputera, ale nie wiesz, co wybrać? Tutaj pomożemy Ci złożyć (skompletować) optymalny zestaw, jak i ocenimy już istniejące.

  16 335
  odpowiedzi
 3. Procesory

  Zastanawiasz się nad zakupem procesora, ale nie wiesz, jaki model wybrać? Tutaj znajdziesz odpowiedzi związane z wyborem, instalacją oraz uszkodzeniami procesorów.

  2 278
  odpowiedzi
 4. Płyty główne

  Nie wiesz, jaki model płyty głównej wybrać, pasujący do reszty podzespołów? Masz z nią problem? W tym dziale Ci pomożemy.

  2 211
  odpowiedzi
 5. Pamięci RAM

  Chcesz (do)kupić kości pamięć ram? Masz z nimi problem? Tutaj pomożemy Ci dobrać odpowiednie kości (moduły) pamięci ram oraz rozwiążemy problemy z nimi związane.

  2 045
  odpowiedzi
 6. Karty graficzne i monitory

  Poszukujesz nowszego, wydajniejszego układu graficznego lub monitora? Masz jakieś problemy z tym sprzętem? W tym dziale doradzimy, jaką kartę graficzną wybrać, jakie modele monitorów są warte zakupu, jak również rozwiążemy problemy wynikające z ich użytkowania.

  10 862
  odpowiedzi
 7. Karty dźwiękowe, głośniki i słuchawki

  Pomoc przy wyborze sprzętu audio: karty dźwiękowe, słuchawki, głośniki według Twoich wytycznych. Problemy ze sterownikami lub usterkami mechanicznymi.

  2 492
  odpowiedzi
 8. Dyski twarde, SSD, pamięci przenośne, napędy optyczne

  Wszystko na temat SSD, HDD, CD/DVD/Blu-Ray, Pendrive. Tutaj pomożemy Ci wybrać odpowiedni model dysku twardego lub, w razie awarii, zajmiemy się szukaniem przyczyn i rozwiązania.

  2 635
  odpowiedzi
 9. Zasilacze i obudowy

  Tutaj pomożemy dobrać zasilacz pod konkretny sprzęt komputerowy. Znajdziesz tutaj listę polecanych zasilaczy, jak i tych, których trzeba się wystrzegać.

  2 835
  odpowiedzi
 10. Laptopy, netbooki, tablety, palmtopy

  Chcesz kupić tablet, notebooka, netbooka itp. dowiedzieć się czegoś na ich temat? Tutaj doradzimy Ci model spełniający Twoje oczekiwania.

  4 064
  odpowiedzi
 11. Drukarki i skanery

  Szukasz odpowiedniej dla Twoich wymagań drukarki lub skaneru, to jest odpowiednie miejsce do zadawania pytań.

  532
  odpowiedzi
 12. Urządzenia wskazujące

  Nie wiesz jaką myszkę lub klawiaturę wybrać, w tej kategorii chętnie Wam pomożemy.

  705
  odpowiedzi
 13. Pozostałe akcesoria

  Czyli kamerki, mikrofony, MP3/MP4, e-booki, karty TV, stacje dokujące, czytniki kart, adaptery, front panele, etc.

  984
  odpowiedzi
 14. Overclocking i tuning

  Chcesz zwiększyć wydajność swojego PC`ta poprzez podkręcenie procesora, pamięci ram lub karty graficznej? Ten dział to odpowiednie miejsce dla Ciebie.

  3 703
  odpowiedzi
×
×
 • Dodaj nową pozycję...