Skocz do zawartości

Zdjęcie

Wiatraki w karcie graficznej

wiatraki karta graficzna rx 580 radeon

Stary temat!

Guest, ostatni post tego tematu został napisany 30 dni temu i nowy post zostanie uznany za odkopywanie tematów. Załóż nowy wątek!

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
/ 1 odpowiedź w tym temacie

#1 Nazgul

Nazgul
  • Użytkownik
  • 153 postów

Napisano 15 październik 2019 - 15:53

Witam, dzisiaj zakupiłem nową kartę RX 580 Gigabyte Radeon 8GB. Ciekawi mnie jedna rzecz, przy starcie komputera witraki się odpalają na karcie i gasną w kilka sekund niczym jeszcze pokaże się pulpit, karta bez obciążenia tzn w przeglądaniu internetu oglądania filmów itp trzyma temp. 40 stopni i tak pozostaje, z wyłączonymi wiatrakami, dopiero gdy włącze przykładowo grę cs:Go i karta ma 59stopni, (sprawdzane CPuid HwMonitor) , karta automatycznie załącza wiatraki obroty między 400 RPM a 2086, gdy tylko wyjdę z gry, temperatura od razu spada do równych 40 i wiatraki się wyłączają w kilka sekund.- tak wynika z programu, pytanie moje czy tak ma być? Czy wiatraki nie mają się kręcić cały czas? Bo ona załącza dopiero jak jest w "stresie". Pozdro.

Użytkownik Nazgul edytował ten post 15 październik 2019 - 15:57

• 0
 Pamięć RAM DDR4 GOODRAM 8x2GB 3000MHz IRDM X Red CL16 
 Obudowa SilentiumPC Armis AR1 
 Płyta główna Socket AM4 Gigabyte B450M DS3H
 Zasilacz be quiet! System Power 9 400W
 Procesor AMD Ryzen AMD Ryzen 3 2200G 3,5GHz
 Dysk SSD #1 GOODRAM IRIDIUM PRO 256GB
 Dysk SSD #2 GOODRAM CX400 256GB
 Dysk HDD Toshiba 3.5" 1TB
 Windows 10 Pro 64bit

#2 ernig

ernig

wesz pieczona

• Moderator
  • 731 postów
  • Lokalizacjalochy

Napisano 15 październik 2019 - 20:04

wsio jest ok

• 0

Spoiler

Stary temat!

Guest, ostatni post tego tematu został napisany 30 dni temu i nowy post zostanie uznany za odkopywanie tematów. Załóż nowy wątek!

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: wiatraki, karta graficzna, rx 580, radeon

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

katalog stron KPS.PL | website downtime tracking | Katalog Stron | Katalog Stron Internetowych