Skocz do zawartości

Zdjęcie

Resetowanie się komputera

karta graficzna radeon reset

Stary temat!

Guest, ostatni post tego tematu został napisany 30 dni temu i nowy post zostanie uznany za odkopywanie tematów. Załóż nowy wątek!

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
/ 6 odpowiedzi w tym temacie

#1 felipewwa

felipewwa
  • Użytkownik
  • 102 postów

Napisano 28 sierpień 2019 - 20:11

Witam serdecznie,

Kilka dni temu zmieniłem kartę graficzną z GeForce GTX 960 2GB na Radeon RX 570 8GB. Z początku, przez pierwsze parę dni nie zauważałem problemów natomiast teraz komputer potrafi się odpalić ponownie po np. 5 lub 35 minutach gry, będąc na pulpicie bez uruchomionej gry, problem raczej nie występuje. Myślałem, że to wina temperatury karty ale po włączeniu programu monitorującego temperaturę GPU jest ona bardzo przyzwoita. Karta Radeon z reszta sama w sobie ma dobre podzespoły chłodzące a ponad to w grudniu 2018 miałem dokładane dwa fany, jeden boczny Genesis a drugi przy płycie głównej Cool Master. Czy może to być wina zasilacza (500w), są osoby, które twierdzą w internetach, że powinien to spokojnie dźwigać. Proszę Was Drodzy forumowicze o pomoc. Pozdrawiam.

• 0

Karta graficzna: AMD Radeon RX 570 (8GB) Procesor: AMD FX™ 4300 Quad Core 3.8 GHz
Pamięć RAM: 8 GB System operacyjny: Windows 10 Home

#2 K a s i a

K a s i a

królewna

• Administrator
  • 145 postów
  • LokalizacjaKreml

Napisano 28 sierpień 2019 - 20:16

A marka tego zasilacza?
  • 0

#3 felipewwa

felipewwa
  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 102 postów

Napisano 28 sierpień 2019 - 20:31

"INTEGRATOR 500W"

• 0

Karta graficzna: AMD Radeon RX 570 (8GB) Procesor: AMD FX™ 4300 Quad Core 3.8 GHz

#4 K a s i a

K a s i a

królewna

• Administrator
  • 145 postów
  • LokalizacjaKreml

Napisano 29 sierpień 2019 - 11:06

Ok. Ja bym jednak podmieniła ten zasilacz na próbę.
  • 0

#5 dar55

dar55

piernik

• Administrator
  • 600 postów

Napisano 29 sierpień 2019 - 15:21

zasilacz jak zasilacz , raczej nie z órnej półki .Kwestia szczęścia.

Jako że mamy fajną pogodę zaczałbym od temp procka i trochę przeczyścił kompa łącznie z owym PSU

• 0

#6 felipewwa

felipewwa
  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 102 postów

Napisano 08 wrzesień 2019 - 16:09

Zaczął występować jeszcze jeden problem. Często przy włączeniu komputera, sprzęt dalej chodzi ale przestaje kontaktować się z monitorem od samego początku lub np. przy ekranie logowania. Przy resecie wraca do normy. Czy może to zawężać krąg poszukiwań winowajcy? 

• 0

#7 K a s i a

K a s i a

królewna

• Administrator
  • 145 postów
  • LokalizacjaKreml

Napisano 08 wrzesień 2019 - 21:11

Zrób, to co radzi Darek. Kable posprawdzaj, czy wszystko dobrze powpinane.

No i dobrze by było, abyś podmienił zasilacz. Masz od kogoś pożyczyć?

• 0

Stary temat!

Guest, ostatni post tego tematu został napisany 30 dni temu i nowy post zostanie uznany za odkopywanie tematów. Załóż nowy wątek!

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

katalog stron KPS.PL | website downtime tracking | Katalog Stron | Katalog Stron Internetowych