Skocz do zawartości

Zdjęcie

Komputer widzi tylko połączenie telefoniczne

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
/ 2 odpowiedzi w tym temacie

#1 Maxbrady

Maxbrady
  • Użytkownik
  • 3 postów

Napisano 27 sierpień 2019 - 09:57

Witam. Pisze do was na forum z prośbą o pomoc w temacie połączeń internetowych. Mam bardzo stary komputer, który po prostu "tuninguje" żeby wycisnąć z niego co najlepsze wcale nie z myślą o gamingu lecz dla zabawy i wiedzy.
Do rzeczy, komputer nie miał karty sieciowej na standardowy kabel a jedynie na kabel telefoniczny. Próbowałem zainstalować sterowniki do połączenia wifi i użyłem karty sieciowej na USB, to nie dało rady po prostu komputer mimo iż widział zainstalowane sterowniki to nadal jedyne połączenia to połączenie telefoniczne i Gadu Gadu Net. Zamówiłem kartę sieciową PCI na wejście pod standardowy kabel. Wyskakują chmurki że odnaleziony takowy sprzęt, przechodzę przez proces tej całej konfiguracji sieci a koniec końców i tak widnieją tylko sieci telefoniczne. Czy jest w stanie ktoś pomóc? Czy w takim komputerze będzie w ogóle możliwość połączenia się przez zwykły kabel internetowy? Pozdrawiam, z góry dziękuję.  

• 0

#2 K a s i a

K a s i a

królewna

• Administrator
  • 143 postów
  • LokalizacjaKreml

Napisano 27 sierpień 2019 - 10:04

Podaj konfigurację komputera.
  • 0

#3 organ

organ
  • Newbie
  • 1 postów

Napisano 17 wrzesień 2019 - 12:16

siemka witam :) 

• 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

katalog stron KPS.PL | website downtime tracking | Katalog Stron | Katalog Stron Internetowych