Skocz do zawartości

Zdjęcie

Klawiatura w Win 10 nie działa

Stary temat!

Guest, ostatni post tego tematu został napisany 30 dni temu i nowy post zostanie uznany za odkopywanie tematów. Załóż nowy wątek!

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
/ 1 odpowiedź w tym temacie

#1 CharlesJS

CharlesJS
  • Newbie
  • 2 postów

Napisano 08 kwiecień 2019 - 08:48

Witam. Nie działa mi klawiatura w laptopie Dell Inspiron 15 w Windowsie. W biosie działa, po uruchomieniu innego systemu (z pena) działa. W moim systemie nie działa. Podłączenie klawiatury zewnętrznej na USB nic nie zmienia ( nie działa). Kazano mi przeinstalować system, ale może ktoś też miał taki problem i idzie obejść się bez rejestracji?

Inna kwestia. Jeśli już będę musiała przeinstalować system to gdzie i kiedy mogę wykonać podział dysku na partycje, bo po 1 instalacji Win 10 mam tylko 1.

Dzięki za ew. pomoc i wskazówki

• 0

#2 Rafaello025

Rafaello025
  • Administrator
  • 3689 postów

Napisano 08 kwiecień 2019 - 15:09

Mówisz o reinstalacji, czyli co, wszystko działało dobrze do pewnego momentu? Czy nabyłaś lapka, chciałaś postawić system, a tu klops? Skąd system, dobrze wypalony na DVD? 

• 0

Stary temat!

Guest, ostatni post tego tematu został napisany 30 dni temu i nowy post zostanie uznany za odkopywanie tematów. Załóż nowy wątek!

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

katalog stron KPS.PL | website downtime tracking | Katalog Stron | Katalog Stron Internetowych