Skocz do zawartości


Zdjęcie

Opóźnione imessage lub błąd w doręczeniu


Stary temat!

Guest, ostatni post tego tematu został napisany 30 dni temu i nowy post zostanie uznany za odkopywanie tematów. Załóż nowy wątek!  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
/ Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 HarryJS

HarryJS
  • Newbie
  • 2 postów

Napisano 29 marzec 2019 - 09:11

Dzień dobry,
 
 
mam iphone 7, moja dziewczyna ma 6s i od kilku tygodni są coraz większe problemy z odbieraniem imessage. Obojętnie czy ja wysyłam do niej, czy ona do mnie, to wiadomość wysyła się błyskawicznie (dźwięk w telefonie nadawcy), ale nie dochodzi do adresata. Czasem dojdzie po kilku minutach, a czasem nie dojdzie w ogóle i iphone nadawcy po dłuższym czasie wysyła tę samą wiadomość jako sms/mms. Czasem, gdy nadawca wyśle powiedzmy 7 wiadomość imessage, to dochodzą one wszystkie na raz po kilku minutach.
Problem nieco ewoluował, bo kilka dni temu przeważnie dochodziły wiadomości podwójnie, tzn kiedy ja wysyłałem, ddziewczyna odbierała imessage, ale mój iphone nie widział, że wiadomość została doręczna i odczytana, więc po kilku minutach wysłał zwykłą wiadomość sms. Efekt - u dziewczyny najpierw przychodziła wiadomość imessage, a potem wiadomość sms. Teraz już żeby wysłać imessage to graniczy z cudem, bo na 10 wiadomości wyśle poprawnie się może jedna. Czasem. Dzieje się to zarówno pod siecią komórkową, jak i wifi. Choć wydaje mi się, że częściej pod siecią komórkową, ale nie jestem pewny.
 
Nie wiem gdzie leży problem, czy u mnie, czy u niej, ale korzystać z tego się nie da. Oboje mamy sieć play, próbowaliśmy też ustawiać na sztywno innego operatora, np tmobile czy orange i bez żadnych zmian. Czasem mam problem też na whatsapp (wiadomość wysłana, ale nie dostarczona), choć sporadycznie.
 
 
 
Mogę prosić o jakieś wskazówki?
 
Pozdrawiam.

Użytkownik HarryJS edytował ten post 12 lipiec 2019 - 09:43

  • 0Stary temat!

Guest, ostatni post tego tematu został napisany 30 dni temu i nowy post zostanie uznany za odkopywanie tematów. Załóż nowy wątek!


Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych


katalog stron KPS.PL | website downtime tracking | Katalog Stron | Katalog Stron Internetowych