Skocz do zawartości

Zdjęcie

Zmiana wszystkich danych komputera,IP, ID, VPN, MAC....

Stary temat!

Guest, ostatni post tego tematu został napisany 30 dni temu i nowy post zostanie uznany za odkopywanie tematów. Załóż nowy wątek!

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
/ 5 odpowiedzi w tym temacie

#1 UppeD

UppeD
  • Użytkownik
  • 3 postów

Napisano 11 marzec 2019 - 14:15

Witam, mam pewien problem z Banem który sie okazuje, jest banem bardzo silnym default_smile.png

Mianowicie chodzi mi o zmiane moich wszystkich danych na komputerze, wczeeśniej omijałem bany zapomocą zmiany ip oraz uzytkownikow komputera lecz teraz jest to coś innego...

Dodam też że adres MAC też zmieniałem i nic, czy ktoś się orientuje o co chodzi w tabeli windowsNT a mianowicie...

Wchodzimy w następujące foldery w komputerze wpisując: uruchom / edytor rejestru /  HKEY_LOCAL_MACHINE / SOFTWARE / MICROSOFT / Windows NT /CurrentVersion ; ProductID

poniżej jest filmik jak tam wejść:

https://www.youtube....h?v=e0pWSy_awsE

i mnie interesuje co jest w finałowej tabeli tam gdzie dziewczyna zmienia id komputera? co można jeszcze zmienić tak aby nie zostać wykrytym?

chodzi o wejście na server gry gta: sa-mp.

jeśli napisałem w złym dziale to przpraszam.

• 0

#2 K a s i a

K a s i a

królewna

• Administrator
  • 123 postów
  • LokalizacjaKreml

Napisano 12 marzec 2019 - 08:41

Dlaczego masz tego bana?
  • 0

#3 Rafaello025

Rafaello025
  • Administrator
  • 3689 postów

Napisano 12 marzec 2019 - 08:50

Pewnie za niewinność go nie banują, ale czekam na autora wytłumaczenie ;)

• 0

#4 UppeD

UppeD
  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 3 postów

Napisano 12 marzec 2019 - 10:59

Owszem za niewinność go nie mam ale... ktoś przesadził i sytuacja wymknęła się spod kontroli a mianowicie:

chodzi  o nowego moderatora srvera.... źle się odezwałem i owy moderator mnie zbanował <kobieta z którą się ciężko rozmawiało> no i... sprawa się potoczyła za daleko, teraz nie mam na co liczyc na unbana...raczej chodzi mi o to żeby od nowa założyc konto i swobodnie gracna serverze bo jest najlepszy w PL, bynajmniej najbardziej mi się podoba a moja rozmowa TERAZ z administracja jest utrudniona przez tą dziewczynę.. nwm kim dla nich jest ale jest jak jest ja jestm tylko jednym małym pionkiem spośrud wielu graczy a ona moderatorem który tam rządzi po swojemu i chciał bym sobie pograc na innym nicku zeby nie wyłapać bana.. wczesniej robiłem sobie troche z niej jaja po zbanowaniu mnie, ale to przez jej widzimi sie zablokowała mi dostęp niepowiem.gif 

z adminem nie mam juz oczym rozmawiać po moich wygłupach ale to ona mi dała bana, gdy nikt inny by mi nie dał za to blokady na server.. i do tego zaostrzyła atmosferę wobec mnie niepowiem.gif

• 0

#5 UppeD

UppeD
  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 3 postów

Napisano 15 marzec 2019 - 09:15

ktoś, coś?

• 0

#6 Rafaello025

Rafaello025
  • Administrator
  • 3689 postów

Napisano 15 marzec 2019 - 09:52

Google -> zmiana ip permanent ban i szukaj ratunku. A następnym razem zachowuj się jak człowiek, to Ciebie nie zbanują ;)

• 1

Stary temat!

Guest, ostatni post tego tematu został napisany 30 dni temu i nowy post zostanie uznany za odkopywanie tematów. Załóż nowy wątek!

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

katalog stron KPS.PL | website downtime tracking | Katalog Stron | Katalog Stron Internetowych