Skocz do zawartości

Zdjęcie

Steam-problem z instalacją

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
/ 2 odpowiedzi w tym temacie

#1 Isyhia

Isyhia
  • Newbie
  • 1 postów

Napisano 24 styczeń 2019 - 15:39

Cześć, nie wiem czy w dobrym dziale piszę, w razie czego proszę o przeniesienie w odpowiednie miejsce c: Mianowicie występuje u mnie problem z instalacją steam. Niedawno potrzebowałam mieć dużo miejsca na dysku, to odinstalowałam różne programy w tym właśnie steam. Teraz już wszystko załatwione to mogę go znowu mieć..no nie do końca:/ 

Kiedy klikam "zainstaluj", wyskakuje taki komunikat: https://screenshot.net/pl/q5q0ouq

Em..i na tym się kończy, próbowałam w innych folderach czy dysku, ale rezultat ten sam ._.

Nie wiem kompletnie w czym problem, może ktoś miał już taką sytuację..będę wdzięczna jakby ktoś temu zaradził/podsunął rady ;)

• 0

#2 kemustek

kemustek
  • Użytkownik
  • 2942 postów
  • LokalizacjaBanino, Gdańsk

Napisano 26 styczeń 2019 - 18:22

Po pierwsze to nie będziesz miał zbyt mało miejsca na dysku? Sam steam owszem wymaga tylko niecałe 450MB, ale już żadnej gry nie zainstalujesz.

Co do problemu to podejrzewam ze pozostały jakieś pliki po starej instalacji, spróbuj je wyszukać i usunąć.

• 0

Nim się odezwiesz, pomyśl pierw nieco, bo często słowa jakby z worka lecą!

#3 o0mk0o

o0mk0o
  • Użytkownik
  • 7 postów

Napisano 12 luty 2019 - 15:01

albo wina braku miejsca, albo co bardziej prawdopodobne zostały śmieci po usunięciu go. proponuję zainstalować jakiego ccleanera albo cos takiego i przeskanowac dysk w poszukiwaniu śmieci jak tego nie robiłeś to zacznij od tego przy okazji zwolnisz sporo miejsca jak usuniesz niepotrzebne pliki (głównie cache przegladarek i pliki tmp) mozesz wywalic pliki z logami bledow i jeszcze inne smieci ktore program znajdzie po wywaleniu smieci proponuje wywalic niedzialajace skroty puste foldery i na koniec przeprowadzic skan rejestru. czasami takie czyszczenie pozwala przywrocic kilknascie lub w ekstremalnych przypadkach nawet kilkadziesiat GB wolnego miejsca na dysku

• 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

katalog stron KPS.PL | website downtime tracking | Katalog Stron | Katalog Stron Internetowych