Skocz do zawartości

Zdjęcie

[SPRZEDAM] Komputer Intel i7, Geforce GTX 1060 3GB+ Monitor 23' GWARANCJA SKLEPOWA

Zestaw Komputerowy Inteli7 GeForce Do Gier Gwarancja 3GB GTX 23 cale

Stary temat!

Guest, ostatni post tego tematu został napisany 30 dni temu i nowy post zostanie uznany za odkopywanie tematów. Załóż nowy wątek!

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
/ Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 krzysiek4235

krzysiek4235
  • Newbie
  • 0 postów

Napisano 12 grudzień 2018 - 20:13

Witam. Do sprzedania posiadam komputer stacjonarny wraz z monitorem 23' firmy AOC. 
Komputer zakupiłem w zeszłym roku co potwierdzam fakturą! Początkowo służyć miał do obróbki grafiki komputerowej, jednak plany się pozmieniały i tak mocny sprzęt nie jest mi potrzebny. Komputer działa bez jakichkolwiek zarzutów. Odpala się błyskawicznie i nie ma mowy o wolnym działaniu, przegrzewaniu się procesora, czy innych podzespołów. Sprzęt to min. jedna z dominujących kart graficznych na rynku z rodziny GeForce GTX 1060 3GB, dysk o pojemności 1TB, oraz procesor Intel Core i7-7700 3,6.
Jeśli poszukujesz sprzętu do obróbki grafiki komputerowej, czy gier to ten sprzęt spełnia się w 100%!
Oczywiście mając takiego "Mercedesa" wśród komputerów grzechem byłoby nie zagrać w którąś z nowszych gier w celu chociażby sprawdzenia wydajności tej perełki.
Nie zawiodłem się! Gry takie jak Far Cry 5, GTA V, czy nawet Forza Horizon IV chodzą bardzo płynnie. Obudowa komputera to ZALMAN Z1 widoczna na zdjęciu.
Możliwość zakupu samego komputera, bez monitora. 
Komputer nie był przewożony, ani przestawiany.
Gorąco zachęcam do zakupu!
Zrób sobie prezent świąteczny i ciesz się doskonałą grafiką, jak i wydajnością tego komputera na lata!

Komputer posiada gwarancję sklepową ważną jeszcze przez min rok czasu!

CENA: 3750zł
CENA PRZESYŁKI: 19zł

LINK DO ALLEGRO:>>KLIK<<

• 0

Stary temat!

Guest, ostatni post tego tematu został napisany 30 dni temu i nowy post zostanie uznany za odkopywanie tematów. Załóż nowy wątek!

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Zestaw Komputerowy, Inteli7, GeForce, Do Gier, Gwarancja, 3GB, GTX, 23 cale

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

katalog stron KPS.PL | website downtime tracking | Katalog Stron | Katalog Stron Internetowych