Skocz do zawartości

Zdjęcie

Asasyn Black screen podczas dłuższego grania i chłodzenie na procek nisko profilowe do 155 mm

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
/ Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 Jaroks1991

Jaroks1991
  • Newbie
  • 1 postów

Napisano 18 listopad 2018 - 13:10

Moja konfiguracja
AMD FX 8350 4,0ghz Cooper boxowym
Płyta główna Asus aura 970a gaming aura
2x4 8gb Goodram Play 1866mhz cl9
Dysk western digital blue HDD 500
Zasilacz kolink 700
Napęd DVD LG
Obudowa ibox virgo 918 prescot
Karta graficzna Asus rx 470 8gb aura gaming

Mój problem odnośnie gier typu asasyn odysey orginis jest taki ustawiam na minimalne wymagania sprzętowe zmniejszam rozdzielczość w opcjach by więcej klatek

Wymagania spełniam a po jakim czasie 2-3 h wyłacza się ekran i Black screen i dźwięk brr i zresetować go zresetuje chodzi normalnie ale obrazu nie ma dobiero jak zrobię mu twardy reset wyłączę go przyciskiem wtedy pojawia się obraz biosu i włączenia komputera nie wiem co robić czy zasilacz kiepski czy co czy chłodzenie na procku dajcie pomoc żebym posprzeczał każdy podzespół jakoś jakimiś programami czy co właśnie w grach co grafika gra główną rolę mi nawala i dajcie mi radę czy do tej obudowy odnośnie chłodzenia do procka planuje zmienić do tej obudowy Grandis mi nie wejdzie ale znalazłem takie do FX 8350 dark rock top flow 250 tdp nisko profilowe czy spadną mi temperatury jak założę na niego i o ile tylko ono kosztuje 300 ileś znacie podobne chłodzenia a tańsze o podobnym współczynniku tdp dajcie znac
  • 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

katalog stron KPS.PL | website downtime tracking | Katalog Stron | Katalog Stron Internetowych