Skocz do zawartości

Zdjęcie

Kupuję kompa z odbiorem osobistym ale się obawiam czy nic mi nie uszkodzą

Stary temat!

Guest, ostatni post tego tematu został napisany 30 dni temu i nowy post zostanie uznany za odkopywanie tematów. Załóż nowy wątek!

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
/ 1 odpowiedź w tym temacie

#1 Damianominosxd

Damianominosxd
  • Użytkownik
  • 7 postów

Napisano 13 wrzesień 2018 - 17:31

Cześć...Mam Poważny Problem... bo waham się z kupnem komputera przy którym wybierałem sam wszystkie podzespoły widziałem wiele filmów opinii że Morele Net wysyła zniszczone kompy wygięte sloty Karty graficzne odpięte zgięte  PCI kartonowe Pudła też poobijane ?? więc się trochę boję ? zamawiać Kurierem u nich Czy może mi ktoś powiedzieć  jeśli bym że Chcę Odbiór Osobisty w najbliższym Netpunkcie To nadal muszę się bać że Komp Obudowa będzie uszkodzona czy Nie moje obawy są bezpodstawne ? czy oni najpierw dowiozą Osobno wszystkie części do Netpunktu i tam złożą i będzie czekał na odbiór I nic się nie uszkodzi ? Dobrze rozumuję... ?  i czy dostanę wszystkie pudełka razem z nim ?? Wypowie się ktoś Brać Kuriera i bać się o zniszczenie paczki czy osobisty i o nic się nie martwić smile.png czy mam jakąś pewność że Wybierając sam podzespoły Oni nie włożą MI jakichś używanych Innych nie rozedrą pudełek z częściami ?? Wiecie Internet mówi sporo o ich usługach a ja chcę się upewnić że Komputer mogę z czystym sumieniem brać U nich osobiście Pomożecie ? smile.png
 Trzymam Od nich części i czekam już zestawem do zapłaty ale po tym co czytałem Cholernie się boję tego Kuriera sad.png kupuję zestaw w poniedziałek Ale Nie wiem czy oni dowiozą osobno części do najbliższego ich sklepu tam złożą i zostawią aż do nich pojadę odbiorę czy mogą mi coś uszkodzić huh.png Doradzi ktoś wink.png

Użytkownik Damianominosxd edytował ten post 13 wrzesień 2018 - 17:32

• 0

#2 ernig

ernig

wesz pieczona

• Moderator
  • 684 postów
  • Lokalizacjalochy

Napisano 14 wrzesień 2018 - 12:02

Jeśli wybrałeś opcję złożenia to komp składany będzie w centrali w netpunkcie tylko go odbierzesz. Otworzysz sobie karton z kompem w punkcie i sprawdzisz czy nie ma widocznych uszkodzeń mechanicznych. Jeśli będzie ok resztę sprawdzisz w domu i tyle

• 0

Spoiler

Stary temat!

Guest, ostatni post tego tematu został napisany 30 dni temu i nowy post zostanie uznany za odkopywanie tematów. Załóż nowy wątek!

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

katalog stron KPS.PL | website downtime tracking | Katalog Stron | Katalog Stron Internetowych