Skocz do zawartości

Zdjęcie

Nowy komputer

Stary temat!

Guest, ostatni post tego tematu został napisany 30 dni temu i nowy post zostanie uznany za odkopywanie tematów. Załóż nowy wątek!

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
/ 1 odpowiedź w tym temacie

#1 sylweksing321

sylweksing321
  • Newbie
  • 2 postów

Napisano 25 sierpień 2018 - 19:49

Witam. Chce złożyć nowy komputer do 2.5 tysiąca złotych. Ze starego komputera mam tylko kartę graficzną GTX 1060 3GB  zasilacz firmy Chieftec 500W i pamiec  4 i 8 GB Ram wiec tych rzeczy nie wliczam do  wydatku 2.5 tys. Zlotych. Komputer głównie chce by był  przeznaczony do gier. Dyski SDD i HDD to nawet nie ma co pisać bo wiadomo że kupię SSD pod system a HDD pod gry itp. Obudowę już mam upatrzona Zalman Z1 Neo. Zostają 2 najważniejsze rzeczy procesor i płyta główna i tutaj jak wiadomo jest problem z kompatybilnością bo nie każdy procesor podejdzie do tek płyty głównej którą chcemy. Myślałem o procesorze Intel core i7 8700k 3'7 GHz 12MB Box i jakiejś dobrej płycie głównej najlepiej gamingowej. Co o tym myślicie ? Czekam na jakieś fajne odpowiedzi, jestem cały czas bo chce złożyć kompa jak najszybciej Pozdro
  • 0

#2 Rafaello025

Rafaello025
  • Administrator
  • 3642 postów

Napisano 27 sierpień 2018 - 12:13

Ale co Tobie po ramie, masz DDR4?

• 0

Stary temat!

Guest, ostatni post tego tematu został napisany 30 dni temu i nowy post zostanie uznany za odkopywanie tematów. Załóż nowy wątek!

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

katalog stron KPS.PL | website downtime tracking | Katalog Stron | Katalog Stron Internetowych