Skocz do zawartości

Zdjęcie

Mikrofon trzeszczy po odpaleniu streama

Stary temat!

Guest, ostatni post tego tematu został napisany 30 dni temu i nowy post zostanie uznany za odkopywanie tematów. Załóż nowy wątek!

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
/ Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 TeksaiPL

TeksaiPL
  • Newbie
  • 1 postów

Napisano 11 sierpień 2018 - 14:12

Witam

Mam problem z mikrofonem a mianowicie w momencie odpalenia stream'a w OBS mikrofon zaczyna trzeszczeć

Dzieje się tak na wszystkich mikrofonach jakie posiadam czyli na USB który ma swój kartę dziwiekowa oraz na Jack 3.5, dodam że ten na Jack 3.5 trzeszczy tylko na tylnym wyjściu na tym przednim działa normalnie(przynajmniej narazie)

Jest to dla mnie dziwne ponieważ te trzeszczenie jest tylko w momencie odpalenia stream'a jak wyłączne wszystko wraca do normy

Nie mam pojęcia gdzie szukać rozwiązania problemu przeinstalowalem cały system i to też nie pomogło

Z góry dziękuję za wszystkie podpowiedzi

Dodałem w załączniku nagrany fragment dźwięku, na początku jest bez streama a w około 5 sekundzie właczam stream i słychać co się dzieje

• 0

Stary temat!

Guest, ostatni post tego tematu został napisany 30 dni temu i nowy post zostanie uznany za odkopywanie tematów. Załóż nowy wątek!

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

katalog stron KPS.PL | website downtime tracking | Katalog Stron | Katalog Stron Internetowych