Skocz do zawartości

Zdjęcie

Używany laptop multimedialny

laptop używany multimedia

Stary temat!

Guest, ostatni post tego tematu został napisany 30 dni temu i nowy post zostanie uznany za odkopywanie tematów. Załóż nowy wątek!

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
/ 2 odpowiedzi w tym temacie

#1 Nazgul

Nazgul
  • Użytkownik
  • 149 postów

Napisano 26 lipiec 2018 - 11:51

Cześć chcę kupić używanego laptopa najlepiej z Allegro, budżet to 500zł. Wymagania: tylko i wyłącznie do użytku na Skype i oglądania filmów w necie,ew program Polski VAG do podłączania się do samochodu kablem na usb. Najważniejsze dla mnie to żeby była jak najlepsza kamerka, to jest priorytet . Windows 7 najlepiej. i przynajmniej te 14 cali. Oto mój faworyt https://allegro.pl/l...06.html#thumb/6.  A może ktoś zna coś innego a z lepszą kamerką? Czekam na jakieś opinie. 

Użytkownik Nazgul edytował ten post 26 lipiec 2018 - 11:54

• 0
Procesor 
Płyta główna 
Karta graficzna
Pamięć RAM 
Dysk HDD Toshiba 3.5'', 1TB
Napęd 
Obudowa 
Zasilacz 

Dysk SSD GoodRam Iridium Pro 240GB 

Windows 10 Pro

#2 Rafaello025

Rafaello025
  • Administrator
  • 3689 postów

Napisano 27 lipiec 2018 - 22:56

Thinkpad od handlarzy w tej cenie będzie spoko. 

• 1

#3 Nazgul

Nazgul
  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 149 postów

Napisano 28 lipiec 2018 - 08:35

Też mi się tak wydaje, zwłaszcza że pamiętam że ktoś ze znajomych miał thinkpada i to naprawdę nieźle chodzi. ok dzięks

• 0
Procesor 
Płyta główna 
Karta graficzna
Pamięć RAM 
Dysk HDD Toshiba 3.5'', 1TB
Napęd 
Obudowa 
Zasilacz 

Dysk SSD GoodRam Iridium Pro 240GB 

Windows 10 Pro

Stary temat!

Guest, ostatni post tego tematu został napisany 30 dni temu i nowy post zostanie uznany za odkopywanie tematów. Załóż nowy wątek!

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: laptop, używany, multimedia

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

katalog stron KPS.PL | website downtime tracking | Katalog Stron | Katalog Stron Internetowych