Skocz do zawartości

Zdjęcie

Falowanie ekranu podczas grania

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
/ 4 odpowiedzi w tym temacie

#1 Galaktyka

Galaktyka
  • Użytkownik
  • 3 postów

Napisano 19 lipiec 2018 - 17:48

Od paru dni jestem zainteresowany kupnem karty graficznej GTX 280(Gainward) od kolegi i jako że mam możliwość postanowiłem sobie ją u siebie przetestować jak wszystko chodzi i pojawił się pewien problem z którym borykam się już od 3 dni. 
Problem polega na tym, że na ekranie mam takie falowanie od góry do dołu, tak jakby ktoś nagrywał monitor/telewizor i właśnie na takim nagraniu widać takie fale lecące do góry i niestety nie wiem od czego to jest. UPRZEDZAM - Karta podłączona do zasilacza Antec VP500(z innym zasilaczem jest to samo, a dokładniej z SPC Supremo M2 550W, połączenie jest kablem D-SUB lecz przy wyjściu grafiki jest przejściówka na DVI(ona jak i sam kabel były wymienione na inne i dalej jest to samo), monitor wydaje się być sprawny bo mam go długo, działa dobrze na karcie zintegrowanej. Monitor jak i jednostka była również podpinana do prądu pod osobne gniazka bo wcześniej były na listwie. Karta sprawna, na codzień używana w innym komputerze i działa bez problemu. Co ciekawe podczas testu w FurMarku problemu nie ma, tylko podczas obciążenia w grach.Testowaliśmy naprawdę wszystko co się da, przeczytałem pełno tematów na forach, a problem jest nadal, czy ktoś wie co może być rozwiązaniem tego problemu?

• 0

#2 Rafaello025

Rafaello025
  • Administrator
  • 3617 postów

Napisano 20 lipiec 2018 - 15:46

Dasz radę podpiąć ją pod TV?

• 0

#3 Galaktyka

Galaktyka
  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 3 postów

Napisano 20 lipiec 2018 - 16:29

No właśnie tego jeszcze nie zrobiłem, jak będę miał taką możliwość to zrobię to jak najszybciej i się okaże.

• 0

#4 Rafaello025

Rafaello025
  • Administrator
  • 3617 postów

Napisano 20 lipiec 2018 - 21:14

A odświeżanie monitora na ile masz ustawione?

• 0

#5 Galaktyka

Galaktyka
  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 3 postów

Napisano 21 lipiec 2018 - 09:39

Odświeżanie na takie jak ma monitor czyli 75hz i też takie odświeżanie ustawiłem gdzie się da.

• 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

katalog stron KPS.PL | website downtime tracking | Katalog Stron | Katalog Stron Internetowych