Skocz do zawartości

Zdjęcie

Przedłużenie Umowy Orange abonament 39.99 (29.99) z wymianą telefonu

Stary temat!

Guest, ostatni post tego tematu został napisany 30 dni temu i nowy post zostanie uznany za odkopywanie tematów. Załóż nowy wątek!

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
/ 8 odpowiedzi w tym temacie

#1 Bulgartiw

Bulgartiw
  • Użytkownik
  • 8 postów

Napisano 05 lipiec 2018 - 15:57

Witajcie,
Kilka tygodni temu Pomarańczowy Operator reklamacyjne umożliwił mi przedłużenie umowy na rok przed jej zakończeniem, także żal nie skorzystać z możliwości przedłużenia umowy. Obecnie od grudnia 2017 użytkuję Xiaomi Redmi 4A, ale chciałbym wrócić do nieco mocniejszego urządzenia. Po kontakcie z Działem Utrzymania Klienta (nie z BOK. W DUK dają lepsze oferty) zaproponowana mi została oferta abonamentu za 29.99 zł + rata za telefon. Nie potrzebuję flagowca, a urządzenia, które zapewni w miarę stabilną pracę przez najbliższe 2 lub 1.5 roku.
Zastanawiam się nad
Huawei P9 Lite 2017 - rata 29 zł
Moto G5S - rata 32 zł
Huawei P Smart - rata 39 zł
Czy warto któregoś z nich wybrać? Pozdrawiam serdecznie
  • 0

#2 Rafaello025

Rafaello025
  • Administrator
  • 3642 postów

Napisano 06 lipiec 2018 - 21:11

Yyy, ta cena za tel to x (razy) 24 miechy? Daj sobie spokój z telefonami od operatora, żaden biznes. Cenowo to samo (albo i nawet drożej jak w sklepie) + ładują swój gówniany (sorry, ale musiałem dosadnie napisać) branding. 

Huawei - spokojnie kupisz do max 650 zł (nówka, a 1-2 miesięcznego jeszcze taniej). U operatora wychodzi 696 zł. Sam telefon niby spoko (użytkowałem przez krótki czas), ale za te pieniądze dupy nie urywa. 

Motka - zależy jaki wariant pamięciowy, ale też do kupienia za max 650 zł (a nawet i do 600 zł), u operatora dopłacasz...dobrą stówę (768 zł).

Blabla... samą umowę możesz przedłużyć (skoro uważasz się opyla, odpowiadają Tobie warunki co do minut, a raczej ilości neta).

Reasumując, jeśli nie przeraża Ciebie rozmiar ekranu to brałbym Xiaomi Redmi 5 Plus 3/32 GB za max 700 zł. Jak nie masz siana, no to na raty w sklepie. DUŻO LEPSZA opcja od powyższych ;)

• 0

#3 Bulgartiw

Bulgartiw
  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 8 postów

Napisano 06 lipiec 2018 - 21:15

Niestety. W grę wchodzi tylko zakup u operatora, ponieważ nie mam pieniędzy, żeby jednorazowo zapłacić.
  • 0

#4 Rafaello025

Rafaello025
  • Administrator
  • 3642 postów

Napisano 06 lipiec 2018 - 21:25

No to przecież możesz kupić na raty w sklepie ;) Albo nawet na allegro (raty 0%). 

• 0

#5 Bulgartiw

Bulgartiw
  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 8 postów

Napisano 06 lipiec 2018 - 22:33

Nie mam możliwości wzięcia na raty, już mam za dużo zobowiązań. W niedzielę brałem laptopa i już były problemy z zakupem na raty.
Mam jeszcze możliwość zakupu u operatora oferty z Galaxy A6 abonament z ratą 75.99 zł
  • 0

#6 Rafaello025

Rafaello025
  • Administrator
  • 3642 postów

Napisano 07 lipiec 2018 - 08:54

Bierz P9 Lite. 

• 0

#7 Bulgartiw

Bulgartiw
  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 8 postów

Napisano 07 lipiec 2018 - 10:23

Mała zmiana strategii.
Postanowiłem wywalić P9 Lite 2017. Na chwilę obecną wygląda to tak
Samsung Galaxy A6 abonament z ratą 75.99 zł (nielimitowane rozmowy na komórki i stacjonarne, SMSy i MMSy bez limitu, 10 GB internetu)
Moto G5S abonament z ratą 61.99 zł (warunki jak wyżej)
Huawei P Smart abonament z ratą 65.99 (nielimitowane rozmowy na komórki i stacjonarne, SMSy i MMSy bez limitu, 25 GB internetu)
Czy z tego zestawienia jest coś godnego wyboru?
  • 0

#8 Rafaello025

Rafaello025
  • Administrator
  • 3642 postów

Napisano 07 lipiec 2018 - 14:59

Z tej trójki biorąc pod uwagę sam telefon oraz warunki umowy -> P Smart. 

• 0

#9 Bulgartiw

Bulgartiw
  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 8 postów

Napisano 07 lipiec 2018 - 15:03

Czekam na kontakt z DUKu, jak ostatnio rozmawiałem dostałem informację, że kiedyś oferowali pomniejszenie raty za urządzenie o 5 zł. Więc jeśli by takie coś mi zaoferowali, to byłbym skłonny wziąć wtedy Mate 10 Lite, ale zobaczymy ;)
  • 0

Stary temat!

Guest, ostatni post tego tematu został napisany 30 dni temu i nowy post zostanie uznany za odkopywanie tematów. Załóż nowy wątek!

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

katalog stron KPS.PL | website downtime tracking | Katalog Stron | Katalog Stron Internetowych