Skocz do zawartości

Zdjęcie

Komputer do 4000-4500 zł

Stary temat!

Guest, ostatni post tego tematu został napisany 30 dni temu i nowy post zostanie uznany za odkopywanie tematów. Załóż nowy wątek!

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
/ 3 odpowiedzi w tym temacie

#1 equino

equino
  • Użytkownik
  • 3 postów

Napisano 29 czerwiec 2018 - 11:07

Cześć. Lubię się pobawić w streamowanie oraz kocham gry komputerowe. Moja obecna maszyna niestety nie nadaje się do streamowania, często występują spadki fpsów i lekkie ścinki.

Zwracam się z prośbą o pomoc do Was. Liczę na to, że pomożecie mi i złożycie mi coś naprawdę ciekawego.

Liczę na zestawy z procesorem Intel oraz kartą Nvidii, po prostu już się do nich przyzwyczaiłem i chcę by ta firma siedziała w moim komputerze :P

Wymagania są następujące: Intel, Nvidia, SSD 120GB, HDD 1TB, 16GB Ramu, ogarnięta karta dźwiękowa.

Obudowa nie musi być jakaś bajerancka - i tak stoi pod biurkiem. Chciałbym by komputer pracował możliwie jak najciszej :)

Serdecznie dziękuję wszystkim, którzy spróbują mi pomóc :) Pozdrawiam, Arek.

Użytkownik equino edytował ten post 29 czerwiec 2018 - 11:08

• 0

#2 Ationx

Ationx
  • Użytkownik
  • 625 postów

Napisano 29 czerwiec 2018 - 17:41

Jaki masz monitor?

Zamierzasz podkręcać procesor?

SSD 120GB się nie opłaca. Albo okolice 250GB minimum albo wcale.

Co masz na myśli pisząc o ogarniętej karcie dźwiękowej? Masz jakiś konkretny sprzęt do podłączenia czy myślisz, że do pseudo gamerskich słuchawek za 200 zeta jest Ci potrzebna lepsza karta niż integra? ;)

• 0

#3 equino

equino
  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 3 postów

Napisano 29 czerwiec 2018 - 19:15

Jaki masz monitor?

Zamierzasz podkręcać procesor?

SSD 120GB się nie opłaca. Albo okolice 250GB minimum albo wcale.

Co masz na myśli pisząc o ogarniętej karcie dźwiękowej? Masz jakiś konkretny sprzęt do podłączenia czy myślisz, że do pseudo gamerskich słuchawek za 200 zeta jest Ci potrzebna lepsza karta niż integra? ;)

Monitor będę kupował 144Hz ASUSa, nie będę podkręcał procesora. Mam słuchawki HyperX i chcę lepszą kartę niż integra, ponieważ często dzieje się tak, że grając w CSa koledzy słyszą jakiś dźwięk a moja karta dźwiękowa nawet nie zarejestrowała, że jakiś dźwięk rzeczywiście był, dlatego potrzebuję karty dźwiękowej lepszej niż zintegrowana :P

SSD 120 mi wystarcza na sam system, więc nie wiem czemu 250GB to minimum  Edit: No chyba, że różnica w cenie 120/250 jest minimalna, to może wtedy być i 250 :D

Użytkownik equino edytował ten post 29 czerwiec 2018 - 19:15

• 0

#4 equino

equino
  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 3 postów

Napisano 30 czerwiec 2018 - 11:31

Okej, post do zamknięcia ;p

Użytkownik equino edytował ten post 30 czerwiec 2018 - 11:31

• 0

Stary temat!

Guest, ostatni post tego tematu został napisany 30 dni temu i nowy post zostanie uznany za odkopywanie tematów. Załóż nowy wątek!

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

katalog stron KPS.PL | website downtime tracking | Katalog Stron | Katalog Stron Internetowych