Skocz do zawartości

Zdjęcie

Komputer do gier [9000 zł +/- 500]

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
/ 3 odpowiedzi w tym temacie

#1 HorseBye

HorseBye
  • Newbie
  • 2 postów

Napisano 10 czerwiec 2018 - 20:57

Witam.

Przymierzam się do złożenia mojego pierwszego komputera. Chciałbym by podzespoły były jak najlepszej jakości z najlepszymi "ficzerami" przy tym budżecie, by była możliwość podkręcenia procesora i być może karty graficznej (jeśli jest to zalecane do większej wydajności) oraz by komputer był spójny wizualnie z jakimś kolorem przewodnim (jak na przykład połączenie Asus Prime Z370-A i EVGA GTX 1080 Ti FTW3). Przydałoby się by wszystkie podzespoły zgrywały się ze sobą jak najbardziej jest to tylko możliwe.

Komputer będzie mi służył głównie do grania, także programuję i planuję się zacząć bawić w UE4/Unity. Interesuje mnie opcja chłodzenia AIO procesora (mam na oku NZXT Kraken), być może wentylatory i case RGB, planuję też dorzucić taśmy LEDowe.

Nie wiem czy opłaca się teraz kupować GTX 1080 Ti czy lepiej będzie kupić 1080 i za rok przerzucić się na nową generację. Zauważyłem również w wielu przykładowych zestawieniach (głównie zagranicznych), że odpuszcza się HDD na rzecz 1 TB SSD, czy to dobre rozwiązanie? Czy lepiej kupić HDD + SSD do 500 GB?

• 0

#2 Ationx

Ationx
  • Przyjaciel
  • 624 postów

Napisano 11 czerwiec 2018 - 18:58

Jaki masz monitor?

Kiedy będziesz kupował?

Co do HDD i SSD to wszystko zależy od tego ile pojemności faktycznie Ci się przyda..

• 0

#3 HorseBye

HorseBye
  • Autor tematu
  • Newbie
  • 2 postów

Napisano 11 czerwiec 2018 - 21:32

Na tą chwilę mam LG 24GM77 lecz przymierzam się do kupna jakiegoś 1440p 144Hz lub 21:9.

Kupuję na przełomie czerwiec/lipiec.

• 0

#4 Ationx

Ationx
  • Przyjaciel
  • 624 postów

Napisano 12 czerwiec 2018 - 13:53

Co do HDD i SSD to wszystko zależy od tego ile pojemności faktycznie Ci się przyda..

• 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

katalog stron KPS.PL | website downtime tracking | Katalog Stron | Katalog Stron Internetowych