Skocz do zawartości

Zdjęcie

Problem z słuchawkami.

Stary temat!

Guest, ostatni post tego tematu został napisany 30 dni temu i nowy post zostanie uznany za odkopywanie tematów. Załóż nowy wątek!

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
/ 2 odpowiedzi w tym temacie

#1 apap

apap
  • Newbie
  • 2 postów

Napisano 10 czerwiec 2018 - 13:34

Witam

Mam laptopa lenovo ideapad s510p i od paru miesięcy mam problem z dźwiękiem. Otóż za każdym razem kiedy wyciszam dźwięk do '0' kiedy słuchawki są podpięte, laptop w jakiś sposób wyłącza słuchawki przez co dźwięku nie ma, kiedy odłączam je i laptop działa na własnych głośnikach dźwięk jest, po restarcie komputera dźwięk w słuchawkach działa już dobrze. Jako, że problem występuje u mnie już od dawna nie przejmowałem się wcześniej tym problemem, lecz teraz przelała się szala goryczy i postanowiłem napisać o tym tutaj. Aktualizowałem sterowniki karty dźwiękowej, usuwałem je i na powrót instalowałem, więc nie mam pojęcia już w czym tkwi problem.

• 0

#2 Rafaello025

Rafaello025
  • Administrator
  • 3635 postów

Napisano 10 czerwiec 2018 - 15:08

Podłączasz słuchawki wsio gra, zjedziesz suwakiem do zera, potem ponownie chcesz podgłośnić i już dźwięku na nich nie masz, dobrze zrozumiałem? Jaki system masz?

• 0

#3 apap

apap
  • Autor tematu
  • Newbie
  • 2 postów

Napisano 10 czerwiec 2018 - 16:04

Podłączam słuchawki wsio gra, tak jak powiedziałeś wyciszam w systemie dźwięk, po czym podgłaśniam i już słuchawki nie działają, jakby system ich nie wykrywał. System Win10.

• 0

Stary temat!

Guest, ostatni post tego tematu został napisany 30 dni temu i nowy post zostanie uznany za odkopywanie tematów. Załóż nowy wątek!

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

katalog stron KPS.PL | website downtime tracking | Katalog Stron | Katalog Stron Internetowych