Skocz do zawartości

Zdjęcie

XP + HP

Stary temat!

Guest, ostatni post tego tematu został napisany 30 dni temu i nowy post zostanie uznany za odkopywanie tematów. Załóż nowy wątek!

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
/ 1 odpowiedź w tym temacie

#1 Stanisław Remuszko

Stanisław Remuszko
  • Newbie
  • 1 postów

Napisano 31 maj 2018 - 10:27

Oto mój problem.
.
Miesiąc temu wyrzuciłem na śmietnik starą drukarkę HP Deskjet bodaj 5610 (bo już bardzo odmawiała współpracy), a dwa tygodnie temu za namową sąsiadki kupiłem (na kredyt) nową drukarkę HP 3630. Ona jednak nie dawała się uruchomić i - koniec końców - wczoraj przyszedł za pieniądze pan technik, siedział bitą godzinę, ale mu się nie udało, bo - tak mówi - w tej nowej drukarce nie ma sterowników do moich Windows XP, a ściągane stare nawet się instalują, ale nie działają. Ten młody człowiek, miły skądinąd, twierdzi, że jedynym rozsądnym wyjściem z tej sytuacji będzie przesięście się z Windows XP na W-7, który kilka lat temu został kupiony wraz z obecnym moim laptopem, i gdzieś tam w jego środku pewnie jest.

Ale bardzo wolałbym się nie przesiadać, bo mam 70 lat i do XP się bardzo przyzwyczaiłem. Starzy ludzie tak mają.
Słyszałem coś o jakiejś możliwości "WI-FI Direct", czyli chyba bez połączenia z istniejącą siecią . Ja jestem w UPC ("UPC0039004").

Czy da się coś zrobić? Stawiam wielką wedlowską (220 g) z całymi orzechami :-) 

Przepraszam i dziękuję.
Stanisław Remuszko

+22 641-7190, 504-830-131, remuszko@gmail.com, chętnie sam zadzwonię...

• 0

#2 dar55

dar55
  • Administrator
  • 586 postów

Napisano 07 czerwiec 2018 - 18:55

najpierw sciągnij te sterowniki

https://ftp.hp.com/p...ebPack_1107.exe

uruchom plik exe i niech sie zainstalują wraz z oprogramowaniem

restart kompa i powinno śmigac

Pytanie jeszcze czy masz xp sp3?

• 0

Stary temat!

Guest, ostatni post tego tematu został napisany 30 dni temu i nowy post zostanie uznany za odkopywanie tematów. Załóż nowy wątek!

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

katalog stron KPS.PL | website downtime tracking | Katalog Stron | Katalog Stron Internetowych