Skocz do zawartości

Zdjęcie

Problem z usunięciem pliku.

pro windows sony vegas 10 pomoc problem usuń usunięcie pomocy

Stary temat!

Guest, ostatni post tego tematu został napisany 30 dni temu i nowy post zostanie uznany za odkopywanie tematów. Załóż nowy wątek!

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
/ Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 MatiPl01

MatiPl01
  • Użytkownik
  • 4 postów

Napisano 06 maj 2018 - 13:45

Witam! Jakiś czas temu pobrałem wersję próbną Sony Vegas Pro i po odinstalowaniu pozostał mi 1 plik, który, z tego, co rozumiem, jest zapisany gdzieś w sieci i nie da się go usunąć. Proszę o pomoc ogarniętych w temacie. Wydaje mi się, że plik był zarażony jakimś wirusem lub czymś, bo defender znalazł jakiegoś trojana w podobnym czasie. Dołączam link do wideo, które opublikowałem na youtube, podczas którego próbuję usunąć plik m. in. za pomocą Ccleanera itp. (Przepraszam za jego początkową nazwę, która jest widoczna na filmie. Zmieniłem ją w Ccleanerze, bo tylko tyle da się zrobić. Sorki za napis z programu, w którym montowałem wideo, zrobione na szybko).

LINK: 

• 0

Stary temat!

Guest, ostatni post tego tematu został napisany 30 dni temu i nowy post zostanie uznany za odkopywanie tematów. Załóż nowy wątek!

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: pro, windows, sony, vegas, 10, pomoc, problem, usuń, usunięcie, pomocy

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Bing (1)

katalog stron KPS.PL | website downtime tracking | Katalog Stron | Katalog Stron Internetowych