Skocz do zawartości

Zdjęcie

Słuchawki + karta dźwiękowa do GIER

Stary temat!

Guest, ostatni post tego tematu został napisany 30 dni temu i nowy post zostanie uznany za odkopywanie tematów. Załóż nowy wątek!

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
/ 2 odpowiedzi w tym temacie

#1 kev1n693

kev1n693
  • Newbie
  • 1 postów

Napisano 15 marzec 2018 - 14:04

Witam serdecznie, potrzebuję nowych słuchawek oraz karty dźwiękowej gdyż cały czas do tej pory używałem zintegrowanej i chcę spróbować czegoś nowego.

Słuchawki jakie mi polecali inni to: Hyperx Cloud 1 i ISK HD9999, czy są to dobre w tej cenie sluchaweczki czy dostanę lepsze? Głównie potrzebuję dobrego pozycjonowania dźwięku, ale mają być również wygodne i dobrze brzmieć.

Karta dźwiękowa: Nie znam się ale taką do 300 zł jeśli jakąś w miarę dobrą znajdę.. 

Proszę o pomoc i sugestie. Pozdrawiam

Slyszałem również o marce AKG, że jest bardzo dobra, czy to prawda? 

Użytkownik kev1n693 edytował ten post 15 marzec 2018 - 14:58

• 0

#2 Rafaello025

Rafaello025
  • Administrator
  • 3642 postów

Napisano 22 marzec 2018 - 16:00

Jaką masz płytę główną? Pytam pod kątem zakupu karty dźwiękowej (wolnych gniazd PCI).

• 0

#3 hunik

hunik
  • Użytkownik
  • 6 postów

Napisano 29 maj 2018 - 11:11

Czy rozważasz zakup zewnętrznej karty dźwiękowej na USB? jeśli tak to przejrzyj używane Focusrite'y, nawet w niższych modelach masz też wejście audio na jacka i xlr'a oraz wyjścia na chinche i jacka także podłączysz nie tlyko słuchawki

• 0

Stary temat!

Guest, ostatni post tego tematu został napisany 30 dni temu i nowy post zostanie uznany za odkopywanie tematów. Załóż nowy wątek!

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

katalog stron KPS.PL | website downtime tracking | Katalog Stron | Katalog Stron Internetowych