Skocz do zawartości

Zdjęcie

dwa zestawy PC do gier ~1000zł / ~2000zł

Stary temat!

Guest, ostatni post tego tematu został napisany 30 dni temu i nowy post zostanie uznany za odkopywanie tematów. Załóż nowy wątek!

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
/ 2 odpowiedzi w tym temacie

#1 bladziucha

bladziucha
  • Użytkownik
  • 3 postów

Napisano 08 marzec 2018 - 17:28

Witam,

Chce złożyć PCta do gier do ~1000zł oczywiście z używanych części. Pomocy potrzebuje by ktoś mi podpowiedział czego szukać.
Sam mam zasilacz ThermalTake 530W modular.
Czego potrzebuje.
Płyta główna
Procesor (może być intel jak i AMD, jeśli będzie możliwość podkręcania to spoko jeśli nie to też spoko).
RAM (myślę że 8 gb starczy).
Dyski (jestem ciekaw czy jakiś SSD mały na system da się kupić. Mam starego HDDka 250 gb ale też 500gb by się przydał).
Karta graficzna (tu też może być GTX czy Radeon, zależy co będzie wydajniejsze. Super byłoby gdyby karta miała 4GB pamięci ale jeśli 2GB będzie mocniejsza to oczywistością będzie wybór lepszej).
Obudowa (byleby zmieścić części).
Chciałbym kiedyś rozbudować ten komputer więc płyta główna mogłaby wspierać nowszą technologię (ddr4 itd.), nie znam się do końca więc czekam na wasze odpowiedzi i porady.

Być może będę miał nawet około 2000zł więc można złożyć dwie propozycje (tutaj już jakieś nowe części też byłyby mile widziane).

• 0

#2 Ationx

Ationx
  • Przyjaciel
  • 624 postów

Napisano 08 marzec 2018 - 23:02

Kiedy będziesz ten komputer kupował skoro nie jesteś w stanie jednoznacznie określić budżetu?

• 0

#3 bladziucha

bladziucha
  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 3 postów

Napisano 09 marzec 2018 - 18:24

Już na dniach. Kwestia tygodnia. Mam wkład własny ~1000 na pc ale jest szansa na 2000 i dlatego chciałbym pomocy w złożeniu dwóch jednostek.

• 0

Stary temat!

Guest, ostatni post tego tematu został napisany 30 dni temu i nowy post zostanie uznany za odkopywanie tematów. Załóż nowy wątek!

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

katalog stron KPS.PL | website downtime tracking | Katalog Stron | Katalog Stron Internetowych