Skocz do zawartości

Zdjęcie

Uszkodzony nowy dysk?

Stary temat!

Guest, ostatni post tego tematu został napisany 30 dni temu i nowy post zostanie uznany za odkopywanie tematów. Załóż nowy wątek!

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
/ 1 odpowiedź w tym temacie

#1 Magmasto

Magmasto
  • Użytkownik
  • 17 postów

Napisano 14 luty 2018 - 10:55

Witam. Wczoraj wymieniłem swój stary dysk w laptopie, który już nie był zbyt sprawny. Nawet przeinstalowanie systemu nic nie pomogło, a HD Tune mówiło jasno, że pora na zmiany. Więc zakupiłem dysk od HGST 7200 rpm. No i liczyłem na super prędkość, a tu... chodzi okej, ale mam wrażenie jakbym dalej miał podpięty dysk 5400. No nic, kwestia sterowników, po których w miarę się to wszystko ogarnęło. Z ciekawości pobrałem i sprawdziłem HD Tune. I co mi mówi? (C4) Reallocated Event Count 100 100 0 227 warrning. I teraz pytanie - dlaczego? Dysk nowy, nowy system. Nie zaśmiecony, bo jedynie ma aktualnie Chrome zainstalowany i sterowniki. System, to oczywiście Windows 10. Laptop Toshiba C55-A-1JL. Co tu może być nie tak?

EDIT: Dodam, że laptop pracuje całkiem szybko dopiero po kilku minutach od włączenia.

Użytkownik Magmasto edytował ten post 14 luty 2018 - 12:34

• 0

#2 Rafaello025

Rafaello025
  • Administrator
  • 3635 postów

Napisano 15 luty 2018 - 12:10

Daj screena z HDTune oraz CristalDiskInfo.

• 0

Stary temat!

Guest, ostatni post tego tematu został napisany 30 dni temu i nowy post zostanie uznany za odkopywanie tematów. Załóż nowy wątek!

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

katalog stron KPS.PL | website downtime tracking | Katalog Stron | Katalog Stron Internetowych