Skocz do zawartości

Zdjęcie

Problem z pulpitem windows 10

Stary temat!

Guest, ostatni post tego tematu został napisany 30 dni temu i nowy post zostanie uznany za odkopywanie tematów. Załóż nowy wątek!

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
/ Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 Adixs

Adixs
  • Newbie
  • 1 postów

Napisano 05 luty 2018 - 10:00

Witam, mam pewien problem który dręczy mnie od jakiegoś czasu. Jak tylko uruchomię komputer i bardzo często w trakcie jego użytkowania jakby... "psuje" mi się tapeta i robi się tak jak na załączonych screenach czyli 90% tapety zamienia się w takie coś jak w problem3 i jest jednobarwny z jakimiś dziwnymi kropami a w personalizuj wtedy jest ustawiona opcja fixer kiedy wybiorę zamiast niej moją tapete albo slajd tapet to dopiero działa poprawnie. Jednak w trakcie użytkowania komputera problem również się pojawia i muszę wykonać wcześniejszą operacje ponownie. Problem ten nie sprawia większych problemów w użytkowaniu jednak estetyka bardzo doskwiera. Jest jakikolwiek sposób na poradzenie sobie z tym? Szukałem mojego problemu wszędzie jednak nigdzie go nie znalazłem a sam również próbowałem wielu rzeczy. Odinstalowałem wiele programów które według mnie mogłby sprawiać taki problem jednak bez skutku. Nie wiem czy jest to odpowiednie miejsce na forum i czy w dobrym miejscu szukam odpowiedzi, jeżeli nie bardzo proszę o przeniesienie. Z góry dziękuje za uwagę i potencjalną pomoc :)

Załączone miniatury

• Problem2.jpg
  • Problem3.jpg

• 0

Stary temat!

Guest, ostatni post tego tematu został napisany 30 dni temu i nowy post zostanie uznany za odkopywanie tematów. Załóż nowy wątek!

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

katalog stron KPS.PL | website downtime tracking | Katalog Stron | Katalog Stron Internetowych