Skocz do zawartości

Zdjęcie

poczta

Stary temat!

Guest, ostatni post tego tematu został napisany 30 dni temu i nowy post zostanie uznany za odkopywanie tematów. Załóż nowy wątek!

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
/ 1 odpowiedź w tym temacie

#1 marvvid

marvvid
  • Newbie
  • 2 postów

Napisano 31 styczeń 2018 - 14:24

Witam wszystkich .

Mam pytanie - czy jest możliwość wysłania e-maila z opóźnieniem? Chodzi mi o to żeby można było wysłać wiadomość w określonym dniu i określonej porze bez ingerencji mojej , czy też innej osoby - po prostu zaprogramować wysłanie wcześniej napisanej wiadomości (może jest jakiś program pocztowy który to oferuje - nigdy z nich nie korzystałem - zawsze pocztę odbieram online z konta pocztowego .

Pozdrawiam

• 0

#2 Rafaello025

Rafaello025
  • Administrator
  • 3635 postów

Napisano 31 styczeń 2018 - 19:34

Nie wiem, czy chociażby w Thunderbirdzie jest jakaś zaimplementowana wtyczka pozwalająca wysyłać wiadomości o określonej porze, automatycznie, ale googlując natrafiłem chociażby na wtyczkę "Wyślij później". Musiałbyś pobrać tego klienta poczty i przetestować jak i czy to działa ;)

• 0

Stary temat!

Guest, ostatni post tego tematu został napisany 30 dni temu i nowy post zostanie uznany za odkopywanie tematów. Załóż nowy wątek!

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

katalog stron KPS.PL | website downtime tracking | Katalog Stron | Katalog Stron Internetowych