Skocz do zawartości

Zdjęcie

serwery dedykowane - strona, mysql forum

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
/ 4 odpowiedzi w tym temacie

#1 Frewolny

Frewolny
  • Użytkownik
  • 6 postów

Napisano 28 listopad 2017 - 10:44

cześć, chce zakupic sobie serwer dedykowany i zrobic na nim trzy dwa vpsy, jeden pod serwer mysql a na drugim stałby serwer www z moimi stronami.

Czy ktos może polecić mi jakąs dobra firme polska z polska lokalizacją? chodzi o to ze potrzebuje dobrego łącza i dysków ssd - szzybkich!

• 0

#2 Shootu

Shootu
  • Użytkownik
  • 5 postów

Napisano 28 listopad 2017 - 10:46

jaki masz budżet? czy pamiec albo procesor masz jakies, które potrzebujesz czy nie ma to wiekszego znaczenia? chodzi o OC etc

• 0

#3 PeC.ecik

PeC.ecik
  • Użytkownik
  • 4 postów

Napisano 28 listopad 2017 - 10:59

a nie myslales o tym zeby kupic po prostu dwa serwery vps?

• 0

#4 Frewolny

Frewolny
  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 6 postów

Napisano 28 listopad 2017 - 11:01

jaki masz budżet? czy pamiec albo procesor masz jakies, które potrzebujesz czy nie ma to wiekszego znaczenia? chodzi o OC etc

do 200 zł, nie chce wecej poki co wydawac

a nie myslales o tym zeby kupic po prostu dwa serwery vps?

chce miec swoj serwer jeden, a nie piperzyc sie z innymi serwerami.

Będę mial chociaż 100% pewnosc

• 0

#5 Shootu

Shootu
  • Użytkownik
  • 5 postów

Napisano 28 listopad 2017 - 11:04

w takim razie moge polecić Ci ofert serwerydedykowane.pl

Polka lokalizacja, dobre pingi oraz dobry kontakt z pracowniami. Sam korzystam z serwera START do swoich celów prywatnych i poki co żadnych problemów przez 3 miesiące.

Tobie też polecam start lub standard , jak sie zalogujesz po zamowieniu to sprawdź sobie panel bo jest na prawde dopracowany i daje wiele mozliwosci o czym sie przekonasz :D

W razie jakby łącze Ci nie odpowiadało możesz wysłać do nich zapytanie o inne, ja mam np serwer za 100 zł i łącze 1gbit <3

pozdrawiam

• 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

katalog stron KPS.PL | website downtime tracking | Katalog Stron | Katalog Stron Internetowych