Skocz do zawartości

Zdjęcie

Fifa 18 nie uruchamia się

gra nie chce się uruchomić

Stary temat!

Guest, ostatni post tego tematu został napisany 30 dni temu i nowy post zostanie uznany za odkopywanie tematów. Załóż nowy wątek!

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
/ 2 odpowiedzi w tym temacie

#1 borowy1902

borowy1902
  • Newbie
  • 1 postów

Napisano 30 październik 2017 - 22:00

Część,
Mam duży problem z Fifą 18. Ostatnio chciałem sobie zagrać w Fife i okazało się że po wciśnięciu przycisku Graj nic się nie dzieje, zero reakcji. Proces Fifa18.exe pojawia się na 1-2 sekundy i znika. Gra jest oryginalna, aktualizacja była robiona. Nawet już 2 razy była przeinstalowana i kilka razy używałem opcji Napraw Grę ale nic nie pomogło. Usuwałem również folder FIFA18 z Dokumentów również nic to nie dało. Uruchamianie jako Admin + zmiana zgodności nic nie pomaga a chciałbym zaznaczyć że gra działała (może bez rewelacji ale była grywalna ) do teraz. Problem ten mam dopiero od kliku dni. Sterowniki również są aktualne.

Proszę o jakoś pomoc jeżeli ktoś miał podobny problem lub wie o co może chodzić bigsmile.gif 

• 0

#2 Rafaello025

Rafaello025
  • Administrator
  • 3689 postów

Napisano 02 listopad 2017 - 13:03

Konfig kompa, jaki system, jakieś aktualizacje czy inne majace znaczenie operacje były wykonywane? To idzie przez Steam/Origin?

• 0

#3 o0mk0o

o0mk0o
  • Użytkownik
  • 7 postów

Napisano 02 styczeń 2019 - 13:19

Nie wiem czy to pomoże, ale ja miałem problem z uruchomieniem oryginalnej FIFY 15 okazało się ze przyczyną było zainstalowanie programu Visual Studio nie wiem co takiego zawierał pakiet, że gra się nie chciała uruchomić, ale po odinstalowaniu go gra śmiga bez problemów.

• 0

Stary temat!

Guest, ostatni post tego tematu został napisany 30 dni temu i nowy post zostanie uznany za odkopywanie tematów. Załóż nowy wątek!

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

katalog stron KPS.PL | website downtime tracking | Katalog Stron | Katalog Stron Internetowych