Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dziwnie rozmyte litery

rozmyta czcionka nieostra laptop lenovo problem ultrabook

Stary temat!

Guest, ostatni post tego tematu został napisany 30 dni temu i nowy post zostanie uznany za odkopywanie tematów. Załóż nowy wątek!

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
/ 1 odpowiedź w tym temacie

#1 Eski

Eski
  • Użytkownik
  • 3 postów

Napisano 17 październik 2017 - 22:43

Sprzęt: Laptop Lenovo Ideapad 510s-13 i5-7200U/8GB/256/Win10 64bit

Witam, wczoraj kupiłem sobie laptopa (lub jak kto woli ultrabooka) firmy Lenovo (13,3")

Po zainstalowaniu kilku programów zauważyłem pewien mankament, który delikatnie mówiąc - irytuje mnie.

Mianowicie zauważyłem drobne "rozmycie" lub "nieostrość" nie tylko czcionki, ale całych okien.

Dodam jeszcze, że rozdzielczość jest ustawiona na zalecaną (1920x1080) i wszystkie sterowniki są aktualne.

Spotkał się ktoś z podobnym problemem?

Poniżej wrzucam screen obrazujący mój problem (aczkolwiek z tego co widzę to na nim nie wygląda to wszystko aż tak irytująco jak to jest w rzeczywistości)

Niebieskie strzałki - poprawna czcionka

Czerwone strzałki - rozmyta czcionka

Spoiler

• 0

#2 Rafaello025

Rafaello025
  • Administrator
  • 3689 postów

Napisano 18 październik 2017 - 08:54

Przecież screen nie oddaje tego co wyświetla matryca, tego typu rzeczy robi się za pomocą aparatu ;) Rzuć okiem chociażby na ten temat: https://www.dobrepro...News,67028.html

• 0

Stary temat!

Guest, ostatni post tego tematu został napisany 30 dni temu i nowy post zostanie uznany za odkopywanie tematów. Załóż nowy wątek!

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: rozmyta, czcionka, nieostra, laptop, lenovo, problem, ultrabook

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

katalog stron KPS.PL | website downtime tracking | Katalog Stron | Katalog Stron Internetowych