Skocz do zawartości

Zdjęcie

Jaki internet

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
/ 3 odpowiedzi w tym temacie

#1 ropson

ropson
  • Użytkownik
  • 21 postów

Napisano 08 wrzesień 2017 - 21:07

Witam,

jaki polecacie internet na wsi? Minikowo 89-510

Aktualnie korzystam z radiówki G.ART'a ale różnie z tą radiówką jest.. wiadomo. Wydaje mi się, że przez częste przeciążenia mam problemy z pingem i zasięgiem ale sama firma raczej nie planuje się do tego przyznać, tylko zgania na każdą inną możliwą przeszkodę.. ale mniejsza z tym, nie o to chodzi. 

Domyślam się, że to i tak pewnie najrozsądniejsza opcja na internet bez limitu i z 'dobrą' prędkością.
Mam nadzieję, że się mylę.
Pozdrawiam!

• 0

#2 Rafaello025

Rafaello025
  • Administrator
  • 3458 postów

Napisano 09 wrzesień 2017 - 12:20

Najlepiej coś po kablu, aczkolwiek co tam możesz mieć, pewnie jedynie neostradę/netię (masz telefon stacjonarny na chacie?). Z neo to chyba tylko opcja DO 10 Mbps (czyli równie dobrze może to działać z prędkością ponad 1 Mbps i będzie wszystko zgodnie z umową. Nie wiem jak wygląda u Ciebie infrastruktura "TP", jak daleko masz do centralki, w jakiej kondycji kable itd. itp.).

• 0

#3 K a s i a

K a s i a

Królowa

• Moderator
  • 79 postów
  • LokalizacjaKreml

Napisano 09 wrzesień 2017 - 14:51

A może masz popytać sąsiadów, jak im działa Internet? Co do słów Rafka, to powiem, że mnie zdarza się korzystać z Neostrady i tam, gdzie bywam akurat jest ok, więc naprawdę to wiele zależy od Twojej okolicy.

• 0

#4 Janeczka

Janeczka
  • Użytkownik
  • 5 postów

Napisano 01 grudzień 2017 - 13:56

No najlepiej faktycznie porozmawiać z sąsiadami. Ja na pewno nie poleca mobilnego, jeśli mamy możliwość korzystania z stacjonarnego. Bo każdy stacjonarny będzie lepszy od mobilnego.

• 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

katalog stron KPS.PL | website downtime tracking | Katalog Stron | Katalog Stron Internetowych