Skocz do zawartości

Zdjęcie

Kupiony Komputer z Windowsem 8.1

komputer windows 8.1 kod seryjny format

Najlepsza odpowiedź Rafaello025 , 04 wrzesień 2017 - 09:17

Format = wszystko usuwasz doszczętnie. Jeśli miałeś coś ważnego na partycji systemowej, której nie chcesz ruszać, to, to zostanie. Ja bym sformatował wszystkie partycje, a potem na nowo postawił system (jak masz klucz, to możesz z neta pobrać Win 8.1).

Przejdź do postu

Stary temat!

Guest, ostatni post tego tematu został napisany 30 dni temu i nowy post zostanie uznany za odkopywanie tematów. Załóż nowy wątek!

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
/ 3 odpowiedzi w tym temacie

#1 AdamYourLord

AdamYourLord
  • Użytkownik
  • 10 postów

Napisano 03 wrzesień 2017 - 16:37

Witam,

kupiłem komputer w Saturnie  razem z zainstalowanym Windowsem 8.1 i tutaj nasuwa się pytanie ,czy istnieje możliwość przywrócenia systemu do ustawień fabrycznych, poprzez opcje w ustawieniach ,,Usuń wszystkie dane i ponownie zainstaluj system Windows" bez płytki i kodu seryjnego?Ponieważ sprzedaje komputer i musze wyczyścić cały komputer z danych.

• 0

#2 Rafaello025

Rafaello025
  • Administrator
  • 3578 postów

Napisano 03 wrzesień 2017 - 20:02

Chcesz sprzedać z zainstalowanym OS? Jeśli nie masz zapisanego klucza, odczytaj go za pomocą: KLIK i normalnie sformatuj partycje jakimś GParted ;)

• 1

#3 AdamYourLord

AdamYourLord
  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 10 postów

Napisano 03 wrzesień 2017 - 20:25

Rozumiem że ten program po prostu usunie wszystkie pliki z dysku(Mam tylko jeden dysk na którym jest system.gry,programy itd.)oprócz Windowsa?Po prostu po ponownym uruchomieniu będzie czysty komputer jak na początku przy kupnie?Te pytania mogą się wydawać głupie, ale jestem zielony w tych sprawach  ^_^.

• 0

#4 Rafaello025

Rafaello025
  • Administrator
  • 3578 postów

Napisano 04 wrzesień 2017 - 09:17   Najlepsza odpowiedź

Format = wszystko usuwasz doszczętnie. Jeśli miałeś coś ważnego na partycji systemowej, której nie chcesz ruszać, to, to zostanie. Ja bym sformatował wszystkie partycje, a potem na nowo postawił system (jak masz klucz, to możesz z neta pobrać Win 8.1).

• 1

Stary temat!

Guest, ostatni post tego tematu został napisany 30 dni temu i nowy post zostanie uznany za odkopywanie tematów. Załóż nowy wątek!

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: komputer, windows 8.1, kod seryjny, format

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

katalog stron KPS.PL | website downtime tracking | Katalog Stron | Katalog Stron Internetowych