Skocz do zawartości

Zdjęcie

Poszukuję dobrego programu do lokalizowania laptopa

Stary temat!

Guest, ostatni post tego tematu został napisany 30 dni temu i nowy post zostanie uznany za odkopywanie tematów. Załóż nowy wątek!

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
/ 3 odpowiedzi w tym temacie

#1 kornel12

kornel12
  • Użytkownik
  • 71 postów

Napisano 30 sierpień 2017 - 19:08

Witam poszukuję  dobrego programu do lokalizowania laptopa (gdyż boje się o jego kradzież). najważniejsze żeby ten program był :

-dokładny

-można by było odnaleźć laptop za pomocą telefonu

- najlepiej żeby rozbił zdjęcia złodzieja za pomocą kamery w laptopie i przesyłał je na mój telefon.

- program mógł dokładnie zlokalizować laptop

- (niewymagane) (ale bardzo potrzebne)  bardzo dobrze by było gdyby działał nawet gdy laptop nie jest włączony 

a jakie jeszcze cechy posiada taki program? 

a tak z innej beczki jakie są wasze propozycje na zabezpieczenie laptopa przed kradzieżą? 

Użytkownik kornel12 edytował ten post 31 sierpień 2017 - 10:54

• 0

#2 kornel12

kornel12
  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 71 postów

Napisano 31 sierpień 2017 - 11:04

no cóż ja słyszałem o programach do lokalizowania takich jak 

- Prey Project
- Computrace Complete
- Inspice Trace
- Laptop Tracker
- Adeona 
i mam pytanie czy one są skuteczne? i ew jakie jeszcze inne programy do lokalizowania polecacie? 

• 0

#3 kornel12

kornel12
  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 71 postów

Napisano 23 wrzesień 2017 - 13:23

zalezly mi ogólnie na szybkim odnalezieniu laptopa po kradzieży dzieki jakeimuś programowi np. preyproject ew dzieki gps-owi , oraz ochorna przed kradzieżą(tutaj linka, i porządna torbna z zamkiem szyfrowym chyba wystarczy) oraz czy preyproject jest dobrym programem do lokalizacji laptopa ? i czy laptop MSI Ge72 6qc i77600&gtx960m ma wbudowany Gps? 

• 0

#4 hunik

hunik
  • Użytkownik
  • 6 postów

Napisano 04 marzec 2018 - 13:22

ja korzystam z Inspice Trace i moge w pelni polecić :) moj kuzyn mial ten program i stety niestety raz sie przydal, skutecznie :) 

• 0

Stary temat!

Guest, ostatni post tego tematu został napisany 30 dni temu i nowy post zostanie uznany za odkopywanie tematów. Załóż nowy wątek!

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

katalog stron KPS.PL | website downtime tracking | Katalog Stron | Katalog Stron Internetowych