Skocz do zawartości

Zdjęcie

zbyt wolny jak na te parametry asrock

Stary temat!

Guest, ostatni post tego tematu został napisany 30 dni temu i nowy post zostanie uznany za odkopywanie tematów. Załóż nowy wątek!

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
/ 2 odpowiedzi w tym temacie

#1 naabox

naabox
  • Newbie
  • 2 postów

Napisano 10 sierpień 2017 - 11:53

Witam mam taki zestaw komputerowy

procesor: AMD Athlon 64 x2 4000+ socket AM2 (940)
płyta: ASRock 960GC-GS FX
pamięć: DDR2 2048 PC2-6400 (400 mhz) i DDR2 2048 PC2-5300 (333mhz)
Grafika zintegrowana AMD760G 512 Mb

nie chodzi mi nawet o gry bo ten zestaw szału nie robi. Ale przy przeglądaniu stron internetowych strasznie zamula.
po otwarciu stron z większą ilością grafiki np. otomoto wczytuje każde zdjęcie po kilkanaście sekund. rolka w myszce też z dużym opóźnieniem wszystko przesuwa i do tego skokowo. Nie jest to chyba zestaw zbyt słaby na przeglądanie internetu. Co jest więc z nim nie tak co może powodować tak wolną pracę i co można by dodać aby to jakoś przyspieszyć.
Będę wdzięczny za każdą sugestię. (internet mam nie najgorszy bo 10 mb/s)

Załączone pliki

• Załączony plik  komp.pdf   388,6 KB   90 Ilość pobrań

• 0

#2 Rafaello025

Rafaello025
  • Administrator
  • 3378 postów

Napisano 10 sierpień 2017 - 20:11

Tylko 4 GB ramu, pootwierasz parę zakładek i już masz udupioną przeglądarkę (a w tle oczywiście pracują inne procesy). Jaki masz dysk? Daj screena z HDTune, kolejno zakładki Benchmark (zrób test, ale gdy wszystko będzie pozamykane, nic nie będziesz robić w międzyczasie), Health oraz Error Scan (Quick Scan zaznacz). Masz jakiś antywirus? Przeleć kompa Hitmanem PRO / Zemaną Anti-Malware.

• 0

#3 naabox

naabox
  • Autor tematu
  • Newbie
  • 2 postów

Napisano 16 sierpień 2017 - 06:13

to mój hd tune.

błądów na dysku nie ma .

Please Login or Register to see this Hidden Content

po przeskanowaniu tymi wszystkimi programami też czysto.

antywirusa nie mam.

• 0

Stary temat!

Guest, ostatni post tego tematu został napisany 30 dni temu i nowy post zostanie uznany za odkopywanie tematów. Załóż nowy wątek!

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

katalog stron KPS.PL | website downtime tracking | Katalog Stron | Katalog Stron Internetowych