Skocz do zawartości

Zdjęcie

wymiana podzespołów w istniejącym zestawie na nowe / lepsze

Stary temat!

Guest, ostatni post tego tematu został napisany 30 dni temu i nowy post zostanie uznany za odkopywanie tematów. Załóż nowy wątek!

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
/ 2 odpowiedzi w tym temacie

#1 jaro22

jaro22
  • Newbie
  • 2 postów

Napisano 19 czerwiec 2017 - 09:41

jako że jest to moja pierwsza wizyta na forum i zarazem pierwszy post chciałbym Was serdecznie powitać - witajcie koleżanki i koledzy.

dałem się wkręcić matce  czternastoletniego chłopaka (moja siostra) w pomoc w ulepszeniu istniejącego zestawu a że jestem kompletnie zielony w tych tematach zwracam się do was z prośbą o poradę co wymienić w tym zestawie aby można było korzystać głównie z gier, poniżej zrzuty z programu everest .

zakładany budżet na nowe części ( procesor, grafika, ram itp.)  to 1000 - 1500 pln

Załączone miniatury

• Bez tytułu.jpg
  • 22222222.jpg

• 0

#2 Ationx

Ationx
  • Przyjaciel
  • 571 postów

Napisano 19 czerwiec 2017 - 09:48

Jaki masz zasilacz? Obudowa jaka?

• 0

#3 jaro22

jaro22
  • Autor tematu
  • Newbie
  • 2 postów

Napisano 19 czerwiec 2017 - 10:54

hej ,dzięki za szybki odzew , obudowa to Tracer Aquarius-181 Silent Seria S+  ,a zasilacz to Chieftec 550W atx dokładnego modelu niestety nie znam.

• 0

Stary temat!

Guest, ostatni post tego tematu został napisany 30 dni temu i nowy post zostanie uznany za odkopywanie tematów. Załóż nowy wątek!

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

katalog stron KPS.PL | website downtime tracking | Katalog Stron | Katalog Stron Internetowych