Skocz do zawartości

Zdjęcie

Problem z plikiem video na karcie pamięci

Stary temat!

Guest, ostatni post tego tematu został napisany 30 dni temu i nowy post zostanie uznany za odkopywanie tematów. Załóż nowy wątek!

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
/ Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 robomanus

robomanus
  • Newbie
  • 2 postów

Napisano 17 czerwiec 2017 - 06:47

Witam,

Jest taki problem. Otóż zarejestrowałem długi materiał video na telefonie LG G5 - H830 (posiada on system android). Po nagraniu okazało się, że powstały dwa pliki ważące w sumie 4gb. W systemie telefonu w galerii były one widoczne jako jeden film. Po otwarciu tego filmu pojawiała się informacja, że jest to jeden plik z dwóch. Odtwarzany był pierwszy plik. Aby dostać się do drugiego pliku należało przewinąć nagranie do końca. Po włożeniu karty pamięci do komputera stało się coś dziwnego. Widoczne były dwa pliki, z których pierwszy miał rozmiar 0 bajtów, zaś drugi ponad 2gb. Drugi film odtwarzał się bezbłędnie, ale była to tylko druga część całego nagrania. Pierwsza jak się domyśliłem powinna znajdować się w tym pierwszym pliku, jednak plik ten był pusty... Po włożeniu karty do telefonu, ten nie chciał już odtwarzać tego filmu... Pytanie: Co się stało z tym pierwszym nagraniem? Czy jest możliwe, aby tak po prostu wyparowało? Czy może jest zapisane w pamięci telefonu, ale nie ma do niego dostępu?

Robiłem odzyskiwanie danych z karty pamięci za pomocą OnTrack Easy Recovery i odzyskałem tylko 6 minut z tego nagrania (a ono miało 33 min.). Obliczyłem objętość wszystkich plików video i zgadza się z pokazywaną przez system ilością zajętego miejsca.

Liczę na pomoc.

Pozdrawiam,

Marcin

• 0

Stary temat!

Guest, ostatni post tego tematu został napisany 30 dni temu i nowy post zostanie uznany za odkopywanie tematów. Załóż nowy wątek!

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

katalog stron KPS.PL | website downtime tracking | Katalog Stron | Katalog Stron Internetowych