Skocz do zawartości

Zdjęcie

laptop wyłącza się po podłączeniu ładowarki

wyłącza się laptop awaria lenovo ładownie

Stary temat!

Guest, ostatni post tego tematu został napisany 30 dni temu i nowy post zostanie uznany za odkopywanie tematów. Załóż nowy wątek!

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
/ 2 odpowiedzi w tym temacie

#1 kaszkaj

kaszkaj
  • Newbie
  • 1 postów

Napisano 14 maj 2017 - 15:15

Witam. Kilka tygodni temu laptop który był pod ładowarką  spadł mi właśnie na tę stronę. Kabel się przerwał, oraz gniazdo ładowania lekko się rusza. Kilka dni laptop ładował się na zepsutym kablu (trzeba było nim pokęcić żeby załapał). i wszystko działało normalnie, ale pod nowym kablem, gdy laptop jest włączony oraz podłączony do ładowania, samoistnie się wyłącza. ale ładuje się normalnie.  Co może być tego przyczyną? I ile taka naprawa by kosztowała? Dodam jeszcze, że gnazdo ładowania cały czas się rusza. Podejrzewam, że to może być winą. Laptop to Lenovo Z50

• 0

#2 Rafaello025

Rafaello025
  • Administrator
  • 3689 postów

Napisano 15 maj 2017 - 07:18

Gniazdo zasilania 15-30 zł, znając życie z robocizną ok. 100 zł (choć patrząc na cenniki serwisów, to wołają ok. 150 zł). Ale z tego co widzę, to wymiana nie jest trudna, rzuć sobie okiem:

Podaj dokładny model laptopa Z50- ile? Z50-70/80?

• 0

#3 Nazgul

Nazgul
  • Użytkownik
  • 153 postów

Napisano 15 maj 2017 - 10:50

Mam ten sam problem z moim starym lapkiem HP, tylko że u mnie cały czas jest 0% ale wszystko mogę robić i tak, i jest napisane " podłączony,ładuje" 10sec ok i na 5sec przerwie i potem znowu że ładuje i nie ładuje, dioda raz zmienia kolor na pomaranczowy a raz na biały i tak w kółko mógłbym go ładować tydzień a i tak by dałej było 0% i teraz, czy to ładowarka jest zepsuta czy gniazdo czy w ogóle cała bateria??? kupię zasilacz i sprawdzę, tylko że jeżeli gniazdo lub bateria okażą się zepsute to się wkurzę, bo wydam na nowy zasilacz 5 dych, a nie mam skąd pożyczyć na próbę -.-''

Użytkownik Nazgul edytował ten post 15 maj 2017 - 19:00

• 0
 Pamięć RAM DDR4 GOODRAM 8x2GB 3000MHz IRDM X Red CL16 
 Obudowa SilentiumPC Armis AR1 
 Płyta główna Socket AM4 Gigabyte B450M DS3H
 Zasilacz be quiet! System Power 9 400W
 Procesor AMD Ryzen AMD Ryzen 3 2200G 3,5GHz
 Dysk SSD #1 GOODRAM IRIDIUM PRO 256GB
 Dysk SSD #2 GOODRAM CX400 256GB
 Dysk HDD Toshiba 3.5" 1TB
 Windows 10 Pro 64bit

Stary temat!

Guest, ostatni post tego tematu został napisany 30 dni temu i nowy post zostanie uznany za odkopywanie tematów. Załóż nowy wątek!

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: wyłącza się, laptop, awaria, lenovo, ładownie

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

katalog stron KPS.PL | website downtime tracking | Katalog Stron | Katalog Stron Internetowych