Skocz do zawartości

Zdjęcie

Problem z rozdzielczością ekranu

Stary temat!

Guest, ostatni post tego tematu został napisany 30 dni temu i nowy post zostanie uznany za odkopywanie tematów. Załóż nowy wątek!

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
/ 3 odpowiedzi w tym temacie

#1 tycekxD

tycekxD
  • Newbie
  • 2 postów

Napisano 04 maj 2017 - 16:35

Witam! Po formacie posiadam taki problem, że mój monitor Philips 223V5LSB nie jest wykrywany przez system (win7 64bit), przez co mam problem z ustawieniem odpowiedniej rozdzielczości (1920x1080), a nawet jeśli taką ustawię to ekran wydaje się ściśnięty do środka i rozpixelowany.Dodam jeszcze, że zamiast nazwy monitora pisze coś innego; ,, urządzenie wyświetlające na: VGA '' mimo, że zainstalowałem sterowniki do monitora najnowsze ze strony producenta, sterowniki do karty graficznej również mam najnowsze. Pozdrawiam oraz proszę o pomoc

• 0

#2 Rafaello025

Rafaello025
  • Administrator
  • 3304 postów

Napisano 04 maj 2017 - 17:57

Wszystkie stery zainstalowane w tym od chipsetu? Stery rozumiem te, wg ich instrukcji?

Please Login or Register to see this Hidden Content

Co to za grafika (model), jaka wersja sterowników, jak podłączona z monitorem (jakim kablem)? Od biedy możesz spróbować powtórzyć czynność w trybie awaryjnym.

• 0

#3 tycekxD

tycekxD
  • Autor tematu
  • Newbie
  • 2 postów

Napisano 04 maj 2017 - 20:48

Wszystkie stery zainstalowane w tym od chipsetu? Stery rozumiem te, wg ich instrukcji?

Co to za grafika (model), jaka wersja sterowników, jak podłączona z monitorem (jakim kablem)? Od biedy możesz spróbować powtórzyć czynność w trybie awaryjnym.

Stery instalowałem poprzez jakiś program od automatycznej aktualizacji sterowników i potem już wykrył, że wszystkie są aktualne.
Karta graficzna to R7 360, w odnośniku dam wszystkie info dotyczące wersji sterownika, do monitora jest podłączona poprzez standardowy kabel D-SUB z tym, że poprzez adapter DVI-DSUB(czy tam VGA)(dlatego, że do karty graficznej VGA nie podejdzie tylko DVI, to musiałem zastosować adapter, ale przy monitorze jest podpięta przez D-SUB).

Sterowniki do monitora wgrałem ręcznie tzn. wszedłem w Menadżer Urządzeń, następnie kliknąłem PPM na mój monitor, aktualizuj oprogramowanie sterownika, potem przeglądaj mój komputer w poszukiwaniu sterownika, pozwól mi wybrać z listy urządzeń.., z dysku>przeglądaj>namierzyłem folder ze sterami>dwuklik na sterownik który się pojawił i tyle. (zaznaczając, że gdy wejdę po prostu w rozdzielczość ekranu przez pulpit to nadal pokazuje mi się tam urządzenie wyświetlające na: VGA, zamiast nazwy mojego monitora.

Wersja sterownika karty graficznej

• 0

#4 Rafaello025

Rafaello025
  • Administrator
  • 3304 postów

Napisano 05 maj 2017 - 08:22

Screen z menedżera urządzeń (są gdzieś jakieś wykrzykniki)? Model płyty głównej?

• 0

Stary temat!

Guest, ostatni post tego tematu został napisany 30 dni temu i nowy post zostanie uznany za odkopywanie tematów. Załóż nowy wątek!

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

katalog stron KPS.PL | website downtime tracking | Katalog Stron | Katalog Stron Internetowych