Skocz do zawartości

Zdjęcie

Przycinanie się myszki- proszę o pomoc

Stary temat!

Guest, ostatni post tego tematu został napisany 30 dni temu i nowy post zostanie uznany za odkopywanie tematów. Załóż nowy wątek!

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
/ 1 odpowiedź w tym temacie

#1 kebson

kebson
  • Użytkownik
  • 9 postów

Napisano 31 marzec 2017 - 07:22

Witam

Mam problem z nowym kompem. Co chwilę przycina się mysz bezprzewodowa, taj jakby zamarza na sekundę (nawet setne sekundy, próbując ją przesuwać tnie się) i działa dalej. Baterie są nowe, system odnajduje mysz, sterowniki zaktualizowane, oszczędzanie energii na usb odznaczone (wyłączone). Wpinałem ją w każdy port usb i sytuacja się powtarza. W laptopie działa ok. Po podłączeniu innej bezprzewodowej myszy sytuacja się powtarza. Co może być przyczyną? Wina płyty głównej, może zasilacza, ram? Zauważyłem, że często dzieje się to podczas, gdy działa wentylator na procku.

Specyfikacja komputera:

Procesor: Intel i7 7700 3,6ghz
Płyta główna: Gigabate GA-250M-D3H/intel B250
RAM: Geil 16GB (2x8GB) 2400MHz CL16 EVO Forza1
SDD: Goodram Iridium PRO 240GB Sata3 560/530
HDD: Western Digital Blue 1 TB 7200rpm 64MB cache SATA6001
Obudowa: SilentiumPC Gladius M35
PSU: XFX Core TS 450W 120mm Bronze1
System: Windows10 Home OEM 64bit
Myszki: Microsoft Wireless Mobile 1000 oraz Logitech (nie znam modelu)

Proszę o odpowiedź i pozdrawiam

• 0

#2 Rafaello025

Rafaello025
  • Administrator
  • 3458 postów

Napisano 31 marzec 2017 - 12:40

W pobliżu masz inne urządzenia działające bezprzewodowo? Klawiatura, router? Może to one wpływają na zakłócenia.

• 0

Stary temat!

Guest, ostatni post tego tematu został napisany 30 dni temu i nowy post zostanie uznany za odkopywanie tematów. Załóż nowy wątek!

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

katalog stron KPS.PL | website downtime tracking | Katalog Stron | Katalog Stron Internetowych