Skocz do zawartości

Zdjęcie

Problem z uruchomieniem Euro Truck Simulator 2

ets2 euro truck simulator multiplayer crash steam

Stary temat!

Guest, ostatni post tego tematu został napisany 30 dni temu i nowy post zostanie uznany za odkopywanie tematów. Załóż nowy wątek!

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
/ 4 odpowiedzi w tym temacie

#1 grotto600

grotto600
  • Użytkownik
  • 3 postów

Napisano 25 marzec 2017 - 11:13

Witam. Mam problem z uruchomieniem Euro Truck Simulator 2. Probowalem wlaczac na multiplayer i normalnie. Mam ja na steamie. Chodzi o to, ze gdy wlaczam gre, normalnie mam ekran startowy i wybor profilu, i gdy wybiore profil, laduje sie i kiedy pasek ladowania dojdzie do konca, na krotka chwile mam czarny ekran i wyrzuca mnie do pulpitu. Nie wiem o co chodzi, probowalem reinstalowac i nic to nie dawalo.

• 0

#2 Rafaello025

Rafaello025
  • Administrator
  • 3689 postów

Napisano 25 marzec 2017 - 12:27

Nie zaszkodzi podać konfig kompa wraz z wersją systemu, jakiś komunikat z błędem wyskakuje?

• 0

#3 grotto600

grotto600
  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 3 postów

Napisano 25 marzec 2017 - 13:00

Mam windowsa 7 64bit rozdzialka 1366x768 nic nie wyskakuje poprostu mnie wyrzuca do pulpitu i zamyka Euro Trucka

• 0

#4 Rafaello025

Rafaello025
  • Administrator
  • 3689 postów

Napisano 25 marzec 2017 - 13:52

Nie Ty pierwszy i nie ostatni z tego typu problemami dot. ETS. Najprościej byłoby się udać z tematem na forum poświęcone tej grze, tam prędzej pomogą rozwiązać Tobie ten problem ;) Masz jakiegoś Firewalla? AV? Może wyłącz na próbę?

• 0

#5 grotto600

grotto600
  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 3 postów

Napisano 25 marzec 2017 - 17:39

Firewalla nie mam. Dzieki za rade  :)

• 0

Stary temat!

Guest, ostatni post tego tematu został napisany 30 dni temu i nowy post zostanie uznany za odkopywanie tematów. Załóż nowy wątek!

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: ets2, euro, truck, simulator, multiplayer, crash, steam

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

katalog stron KPS.PL | website downtime tracking | Katalog Stron | Katalog Stron Internetowych