Skocz do zawartości

Zdjęcie

Czy opłaca sie mieć antywirusa?

antywrius program antywirusowy bitdefender

• Zamknięty Temat jest zamknięty
/ 8 odpowiedzi w tym temacie

#1 maxiu27

maxiu27
  • Użytkownik
  • 107 postów

Napisano 27 luty 2017 - 17:30

Czy opłaca się mieć antywirusa a jeżeli tak to jakiego?

• 0

#2 Rafaello025

Rafaello025
  • Administrator
  • 3378 postów

Napisano 27 luty 2017 - 18:54

http://pececik.com/f...0418-antyvirus/

http://pececik.com/f...jaki-antywirus/

• 0

#3 greggg

greggg
  • Użytkownik
  • 12 postów

Napisano 18 marzec 2017 - 05:58

a czemu miało by się nie opłacać? wirusów i ransomware pojawia się coraz więcej, chyba nie ma tygodnia żeby się nie pojawiały newsy o kolejnych próbach ataków. Ja mam g datę na komputerze, ostatnio zablokowała mi stronę już podczas wczytywania, więc na szczęście nic się nie stało. Nie zdążyłem kliknąć w nic więcej, więc w porównaniu do poprzednich to dość szybko lokalizuje nieprzyjaciela

• 0

#4 lutka

lutka
  • Newbie
  • 1 postów

Napisano 26 kwiecień 2017 - 18:45

a co z antywirusami dla firm?? Od jakiej ilości stanowisk oplaca sie ju brać takie typowo dla firm, biznesu? mysle nad g datą business, ma ktos z nia jakies doswiadczenia?

• 0

#5 Janeczka

Janeczka
  • Użytkownik
  • 4 postów

Napisano 06 październik 2017 - 08:55

Do firmy na pewno musisz mieć płatną licencje. Niestety darmowe programy są tylko do użytku domowego. Na pewno w firmie masz dane wrażliwe i to one muszą być dobrze chronione, bo ich wyciek może mieć spore konsekwencje dla Twojego biznesu. I tu raczej nie stawiałabym na opłacalność a bezpieczeństwo. 

• 0

#6 PaluszeQ

PaluszeQ
  • Użytkownik
  • 3 postów

Napisano 09 październik 2017 - 19:12

Ja jak tak patrzę i rozmawiam ze znajomymi, to na słowo antywirus słyszę "Antywirus? W 2017 roku?"

Nie rozumiem takiego podejścia, ale staram się je ignorować, przecież trzeba chronić sprzęt przed wirusami, dla mnie jest to logiczna kolej rzeczy. Czego używacie?

• 0

#7 Janeczka

Janeczka
  • Użytkownik
  • 4 postów

Napisano 10 październik 2017 - 08:25

No właśnie też mnie zastanawia jak można nie dbać o swoje bezpieczeństwo, szczególnie że w tych czasach z komputera i Internetu korzystamy praktycznie w każdej chwili. Samo logowanie do bankowości internetowej przez niezabezpieczony komputer to samobójstwo. Mnie ciekawi Arcabit, gdzieś na jakimś forum czytałam, że ludzie go polecają.

• 0

#8 PaluszeQ

PaluszeQ
  • Użytkownik
  • 3 postów

Napisano 10 październik 2017 - 09:05

To jakiś nowy program? Nie obił się mi jeszcze o uszy. Sam się przyznam, że wybrałem Avasta, bo chyba większość osób z niego korzysta.

• 0

#9 Janeczka

Janeczka
  • Użytkownik
  • 4 postów

Napisano 11 październik 2017 - 12:31

No właśnie Avast to chyba jeden z najbardziej popularny program antywirus z tych darmowych. Pytanie tylko, czy faktycznie warto kupić licencje płatną czy chronić się tylko darmową wersją?

• 0

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: antywrius, program antywirusowy, bitdefender

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

katalog stron KPS.PL | website downtime tracking | Katalog Stron | Katalog Stron Internetowych