Skocz do zawartości

Zdjęcie

Przeklinanie na kanale na yt?

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
/ 6 odpowiedzi w tym temacie

#1 pawelmalecki

pawelmalecki
  • Użytkownik
  • 9 postów

Napisano 17 styczeń 2017 - 00:28

Hej, jeżeli pomyliłem dział to przepraszam i proszę o nie usuwanie tematu, lecz przeniesienie w stosowne miejsce. 

Chciałem zapytać, jak właściwie wygląda sprawa z przeklinaniem na youtube? Niby są restrykcje. Niby nie powinno się, nie można, a jednak masa ludzi to robi i yt nie wyciąga wobec nich żadnych konsekwencji. Jakie jest Wasze zdanie? Powstrzymywać się, czy nie przejmować i kiedy w trakcie gdy zachodzi potrzeba, by przekląć, po prostu to robić?

• 0

#2 ~eL

~eL
  • Przyjaciel
  • 19 postów
  • LokalizacjaNiemce

Napisano 19 styczeń 2017 - 10:41

Please Login or Register to see this Hidden Content

Moim zdaniem ten fragment idealnie odwzorowuje kiedy w ogóle rzucanie mięsem na wizji ma sens.

Wulgaryzm to słowo jak każde inne, tylko trzeba trochę dorosnąć żeby wiedzieć kiedy wypada użyć żeby nie stać się troglodytą i pośmiewiskiem.

• 0

#3 pawelmalecki

pawelmalecki
  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 9 postów

Napisano 22 styczeń 2017 - 22:46

Please Login or Register to see this Hidden Content

Moim zdaniem ten fragment idealnie odwzorowuje kiedy w ogóle rzucanie mięsem na wizji ma sens.

Wulgaryzm to słowo jak każde inne, tylko trzeba trochę dorosnąć żeby wiedzieć kiedy wypada użyć żeby nie stać się troglodytą i pośmiewiskiem.

Wielkie dzięki za, praktycznie w całości odpowiadający na moje pytanie, wpis. Najlepszego!

• 0

#4 Krzysztof Nowak

Krzysztof Nowak
  • Użytkownik
  • 217 postów

Napisano 06 luty 2017 - 12:17

Co by wtedy było ze standupem :) zobacz najlepszy pewnie dało by się bez przekleństw ale po co?

• 0
Masz problem z wyborem laptopa lub innego sprzętu pisz gg: 61368604

#5 tricker

tricker
  • Zbanowany
  • 13 postów

Napisano 10 luty 2017 - 10:50

Tutaj chyba bardziej chodzi yt o przeklinanie w komentarzach.

Bo w kestii filmów to ustawiasz 18+ i hulaj dusza :)

Użytkownik tricker edytował ten post 10 luty 2017 - 10:50

• 0

#6 Januszek72

Januszek72
  • Użytkownik
  • 10 postów

Napisano 01 sierpień 2017 - 13:08

Dokładnie, to zależy od tego jakie ograniczenia wiekowe ma film. Ale z doświadczenia wiem, że niewiele osób przestrzega tego i praktycznie w każdym filmiku są używane niecenzuralne słowa. 

• 0

#7 PaluszeQ

PaluszeQ
  • Użytkownik
  • 3 postów

Napisano 09 październik 2017 - 19:08

Mi osobiście źle się tego słucha... :/

• 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

katalog stron KPS.PL | website downtime tracking | Katalog Stron | Katalog Stron Internetowych