Skocz do zawartości

Zdjęcie

Przedni i tylni jack

Stary temat!

Guest, ostatni post tego tematu został napisany 30 dni temu i nowy post zostanie uznany za odkopywanie tematów. Załóż nowy wątek!

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
/ 1 odpowiedź w tym temacie

#1 weglu

weglu
  • Newbie
  • 1 postów

Napisano 11 styczeń 2017 - 19:23

Witam, mianowicie mam duży problem z wejściem przednim oraz tylnim na mikrofon i słuchawki. Komputer był składany i ma coś ponad rok, po pewnym czasie mikrofon zaczął mi nie łączyć się z wejściem w sensie, że nie było słychać tego co mówiłem. Byłem słyszalny wtedy tylko gdy wykręcałem wtyczkę w każdą stronę, aż dopiero załapywało...czasem nawet używałem papieru jako takiej wkładki, żeby bez trzymania korzystać. Wczoraj zaniosłem go do serwisu, gdzie chłopak stwierdził, że jest możliwe że coś z kartą nie tak. Tylko jak teraz go odpaliłem i włożyłem do tylnych jacków to też po gimnastyce i wyginaniu kabla załapywał w danej pozycji. Jeżeli karta byłaby zepsuta to nawet by mi głośników nie łączyło które są podłączone do tylnich wejśc? Nie wiem już co z tym robić bo tu nic nie ma sensu. W opcjach wszystko jest dobrze aktualizacje sterowników ect. jest, przeleciałem cały internet i nic nie znalazłem czego już bym nie sprawdzał, czy jest tu ktoś kto mógłby mi w tym pomóc?

Załączone miniatury

• gfrtu.png

• 0

#2 Rafaello025

Rafaello025
  • Administrator
  • 3304 postów

Napisano 11 styczeń 2017 - 23:10

Czyli masz problem z gniazdem mikrofonowym, zarówno z przodu (na froncie obudowy), jak i z tyłu, na płycie głównej? Jeśli musisz majtać na wszystkie strony kablem, wtyczką, to stawiałbym na słuchawki/mikrofon, że masz uwalony kabel. Sprawdzałeś na innej parze słuchawek?

• 0

Stary temat!

Guest, ostatni post tego tematu został napisany 30 dni temu i nowy post zostanie uznany za odkopywanie tematów. Załóż nowy wątek!

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

katalog stron KPS.PL | website downtime tracking | Katalog Stron | Katalog Stron Internetowych