Skocz do zawartości

Zdjęcie

Przy lekkim uderzeniu w środek klawiatury - laptop zawiesza się. [FILMIK]

zawieszanie się komputera zawieszanie zawieszanie przy uderzeniu laptop się zawiesza zawieszanie się laptopa

Stary temat!

Guest, ostatni post tego tematu został napisany 30 dni temu i nowy post zostanie uznany za odkopywanie tematów. Załóż nowy wątek!

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
/ 2 odpowiedzi w tym temacie

#1 pandaffu

pandaffu
  • Newbie
  • 2 postów

Napisano 08 styczeń 2017 - 20:26

Witam,

Przy lekkim uderzeniu w środek klawiatury laptop się zawiesza. Błąd występuje już od wczoraj kiedy przyleciałem samolotem do Anglii. Dodam jeszcze że przez odprawe przechodziłem 2x w Gdańsku ponieważ samolot miał ogromne opoznienie 24h*, następna odprawa była w Warszawie - może mieć to związek z przeświatlaniem komputera 3x przez tą maszyne na lotnisku?
Jesli nie to co może być powodem ?

LAPTOP: MSI GE62 6QC Apache

Filmik możecie obejrzeć na youtube:

• 0

#2 Rafaello025

Rafaello025
  • Administrator
  • 3689 postów

Napisano 08 styczeń 2017 - 22:04

Przy większy nacisku pojawia się problem, natomiast, gdybyś chciał normalnie pisać (lekko, bez walenia w klawiaturę), to wszystkie literki/klawisze działają? I występuje tylko w tej jednej strefie - tzn. jeśli naciśniesz w bloku numerycznym, to się takie cuda nie dzieją? Sprzęt rozumiem w żaden sposób nie mógł nabrać wilgoci? Problem nietypowy i ciężko go z czymś utożsamić. Spróbowałbym odłączyć taśmę od klawy i na nowo podłączyć, ale dobranie się do klawy w tym MSI chyba takie proste nie będzie. 

• 1

#3 pandaffu

pandaffu
  • Autor tematu
  • Newbie
  • 2 postów

Napisano 08 styczeń 2017 - 22:27

Przy większy nacisku pojawia się problem, natomiast, gdybyś chciał normalnie pisać (lekko, bez walenia w klawiaturę), to wszystkie literki/klawisze działają? I występuje tylko w tej jednej strefie - tzn. jeśli naciśniesz w bloku numerycznym, to się takie cuda nie dzieją? Sprzęt rozumiem w żaden sposób nie mógł nabrać wilgoci? Problem nietypowy i ciężko go z czymś utożsamić. Spróbowałbym odłączyć taśmę od klawy i na nowo podłączyć, ale dobranie się do klawy w tym MSI chyba takie proste nie będzie. 

Teraz jak uderzam to się już nie zawiesza, ale tak jeśli uderzałem w środek i pisałem "mocno" - uderzając w klawiature to laptop się zawieszał (wystąpiło tak już 4 razy). Jeśli wystąpi tak jeszcze raz to oddam laptop na gwarancje bo boję się teraz zaglądać do środka jesli mam go na gwarancji. Ostatnio wylał mi się sok na biurko natomiast prawie wgl sok nie dotarl pod komputer (tylko jakies 4cm) po lewej stronie u spodu laptopa i po 3 sekundach podniosłem go i odrazu wylaczylem laptopa, odlaczylem od zasilana, odlaczylem wszystkie sprzęty (myszka, kamerka, słuchawki)

• 0

Stary temat!

Guest, ostatni post tego tematu został napisany 30 dni temu i nowy post zostanie uznany za odkopywanie tematów. Załóż nowy wątek!

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: zawieszanie się komputera, zawieszanie, zawieszanie przy uderzeniu, laptop się zawiesza, zawieszanie się laptopa

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

katalog stron KPS.PL | website downtime tracking | Katalog Stron | Katalog Stron Internetowych