Skocz do zawartości

Zdjęcie

Źle zamontowane chłodzenie na procesorze

procesor problem temperatura

Stary temat!

Guest, ostatni post tego tematu został napisany 30 dni temu i nowy post zostanie uznany za odkopywanie tematów. Załóż nowy wątek!

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
/ 3 odpowiedzi w tym temacie

#1 Furman

Furman
  • Newbie
  • 1 postów

Napisano 06 styczeń 2017 - 22:47

Witam

Postanowiłem dzisiaj wyczyścić swój komputer i podczas ponownego montowania chłodzenia do płyty, a konkretniej na cpu odłamał mi się taki haczyk i jeden zaczep nie trzyma się tak mocno jak trzy pozostałe, ale radiator nadal wydaje się być nie do ruszenia. Przed czyszczeniem komputera grając w gry na cpu miałem maksymalnie 71C, a teraz program pokazuje mi 92C!. Czy to w ogóle możliwe?. Być może czujnik padł.

Chciałbym zapytać czy procesor(Intel core i3) mogę zamontować poprzez wkręcenie śrubek do płyty głównej(H81M-P33). Czy znajdę w płycie, jak i w procesorze otwory do wkręcenia śrubek?

Bardzo Proszę o pomoc  sad.png

• 0

#2 Rafaello025

Rafaello025
  • Administrator
  • 3177 postów

Napisano 06 styczeń 2017 - 23:18

Jakie to chłodzenie, boxowe, intelowskie? Pokaż no zdjęcie. Dobrze nałożyłeś pastę (dobrze rozsmarowana, odpowiednia ilość, co to za pasta)? Jeśli pasta poprawnie nałożona, to ten jeden zaczep komplikuje sprawę ;) Co do montażu hmm...procesora? Procesor wkładasz w gniazdo i go blokujesz dźwignią, nie ma tam żadnych śrubek. No chyba, że o coś innego Ci chodzi, to bardziej wytłumacz.

• 0

#3 ernig

ernig

wesz pieczona

• Moderator
  • 612 postów
  • Lokalizacjalochy

Napisano 07 styczeń 2017 - 12:24

złamałeś mocowanie w trakcie dokręcania do płyty? przy zbyt mocnym dokręcaniu możesz uszkodzić proca trzeba to robić z wyczuciem .

• 0

Spoiler

#4 KapixPL

KapixPL
  • Użytkownik
  • 54 postów

Napisano 09 luty 2017 - 15:35

kup nowe takie same najlepiej spartan 3 pro jest dosyć uniwersalny

• 0

Stary temat!

Guest, ostatni post tego tematu został napisany 30 dni temu i nowy post zostanie uznany za odkopywanie tematów. Załóż nowy wątek!

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: procesor, problem, temperatura

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

katalog stron KPS.PL | website downtime tracking | Katalog Stron | Katalog Stron Internetowych