Skocz do zawartości

Zdjęcie

Kabel displayport do hdmi.

Stary temat!

Guest, ostatni post tego tematu został napisany 30 dni temu i nowy post zostanie uznany za odkopywanie tematów. Załóż nowy wątek!

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
/ 4 odpowiedzi w tym temacie

#1 brutish

brutish
  • Użytkownik
  • 5 postów

Napisano 04 styczeń 2017 - 18:00

Witam wszystkich.
Mam monitor aoc z którego uzyskać moge 144hz przez kabel displayport, problem jednak w tym, ze w obecnej chwili ma byc podłączony do laptopa della, który portu display nie posiada tylko hdmi. Pytanie polega na tym, czy gdy jak podlacze monitor na kablu typu display do hdmi to uzyskam 144hz czy beda one ograniczone tylko do 60hz z racji hdmi w laptopie?
Pozdrawiam Paweł.
  • 0

#2 svzuka650

svzuka650
  • Użytkownik
  • 4 postów

Napisano 04 styczeń 2017 - 18:38

Witaj.Tez posiadam monitor aoc. I mam go podlaczonego przez dp.Niewiem czy to ograniczenie hdmi.ale dp->hdmi napewno nie zadziala tak aby bylo te 144hz.

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka

Użytkownik svzuka650 edytował ten post 04 styczeń 2017 - 18:39

• 0

#3 brutish

brutish
  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 5 postów

Napisano 09 styczeń 2017 - 15:56

Witam.
Wiec oznacza to koniecznosc nabycia nowego sprzetu:). Jest dobry argument dla kobiety.

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
  • 0

#4 amso

amso
  • Użytkownik
  • 3 postów

Napisano 09 styczeń 2017 - 19:56

Nie do końca trzeba zmieniać sprzęt. Pytanie jaki Dell posiadasz? Do niektórych są specjalne stacje dokujące :)

• 0

#5 brutish

brutish
  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 5 postów

Napisano 09 styczeń 2017 - 20:43

Posiadam dell inspiron 15R 7620 z tym, ze na matrycy bez HD, co tez mnie boli. Co masz na mysli mowiac o stacji dokujacej?

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
  • 0

Stary temat!

Guest, ostatni post tego tematu został napisany 30 dni temu i nowy post zostanie uznany za odkopywanie tematów. Załóż nowy wątek!

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

katalog stron KPS.PL | website downtime tracking | Katalog Stron | Katalog Stron Internetowych