Skocz do zawartości

Zdjęcie

rejestrator jazdy

rejestrator jazdy

Stary temat!

Guest, ostatni post tego tematu został napisany 30 dni temu i nowy post zostanie uznany za odkopywanie tematów. Załóż nowy wątek!

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
/ 7 odpowiedzi w tym temacie

#1 aiwa12

aiwa12
  • Użytkownik
  • 8 postów

Napisano 12 grudzień 2016 - 18:13

Cześć wszystkim szukam dobrego rejestratora jazdy. Jest mi ktoś w stanie coś poleci ? Zależałoby mi na dobrej jakości nagrywanego obrazu :)

• 0

#2 Rafaello025

Rafaello025
  • Administrator
  • 3503 postów

Napisano 12 grudzień 2016 - 19:35

Nie podałeś budżetu, ale mogę Ci polecić chociażby Xblitz Go Full HD. A wybór videorejestratora jest nieco ułatwiony z racji tego, że jakiego modelu byś nie wklepał w google/youtube to w zdecydowanej większości przypadku masz video-testy i widzisz czy jakość obrazu ciebie satysfakcjonuje czy nie.

• 0

#3 aiwa12

aiwa12
  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 8 postów

Napisano 13 grudzień 2016 - 16:34

Cena do 500 zł wydaje mi się że do tylu można już kupić coś ciekawego. Przeglądałem właśnie oferty Xblitza i jest model NAVIGPS ma tą samą rozdzielczość nagrywania jak ta którą poleciłeś ale za 100 zł więcej ma GPS, wyjscie HDMI i ostrzeżenie o zmęczeniu, ciekawi mnie jak to działa. 

• 0

#4 Markit

Markit
  • Użytkownik
  • 9 postów

Napisano 13 grudzień 2016 - 22:21

Cena do 500 zł wydaje mi się że do tylu można już kupić coś ciekawego. Przeglądałem właśnie oferty Xblitza i jest model NAVIGPS ma tą samą rozdzielczość nagrywania jak ta którą poleciłeś ale za 100 zł więcej ma GPS, wyjscie HDMI i ostrzeżenie o zmęczeniu, ciekawi mnie jak to działa. 

Z tego co się orientuję to rejestrator zlicza czas podróży i wydaje komunikat, że czas na przerwę. Ogólnie fajna opcja moim zdaniem, z GPS również fajny dodatek. Ogolnie miałem okazję użytkować NAVIGPS i radzi sobie fajnie. Jakość obrazu bardzo dobra, menu intuicyjne więc spoko:)

• 0

#5 aiwa12

aiwa12
  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 8 postów

Napisano 14 grudzień 2016 - 21:30

aha na tej zasadzie, zawsze to przydatna opcja, ja jestem bardziej z tych co wolą mieć jak nie mieć nawet jeśli chodzi o funkcje w kamerkach. Z tego co przeglądałem to chyba ta kamerka będzie najlepszym rozwiązaniem dla mnie więc ją sobie sprawię na święta. A macie może jakąś sprawdzoną stronę gdzie mogę ją sobie zamówić ?  

• 0

#6 Krzysztof Nowak

Krzysztof Nowak
  • Użytkownik
  • 217 postów

Napisano 16 grudzień 2016 - 10:18

Ja osobiście polecam Xblitz Night Full HD

http://www.x-kom.pl/...-hd-27-150.html

Ewentualnie jeszcze dobrej jakości dostaniesz Mio MiVue 518 Full HD

http://www.x-kom.pl/...24-140-gps.html

Zobacz jeszcze youtbowe film jak wyglądają filmy/jakość itp.

• 0
Masz problem z wyborem laptopa lub innego sprzętu pisz gg: 61368604

#7 aiwa12

aiwa12
  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 8 postów

Napisano 21 grudzień 2016 - 22:00

Krzysztof Nowak dzięki za propozycję. Zamówiłem sobie wczoraj Xblitza NAVIGPS był w dobrej cenie więc chyba fajny prezent na święta sobie sprawiłem. 

• 0

#8 Markit

Markit
  • Użytkownik
  • 9 postów

Napisano 25 luty 2017 - 10:41

Testowałeś już ją? Jak Ci się spisuje? Ostatnio chciałem kupić ją bratu i widzę na mall teraz jest promka jak ktoś by chciał: https://www.mall.pl/...strator-navigps

• 0

Stary temat!

Guest, ostatni post tego tematu został napisany 30 dni temu i nowy post zostanie uznany za odkopywanie tematów. Załóż nowy wątek!

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

katalog stron KPS.PL | website downtime tracking | Katalog Stron | Katalog Stron Internetowych